інструментів макіяжу

підстави: –

Якщо ви не можете змиритися з думкою, збирається голим, тобто ви не можете вийти з будинку без фундаменту, на-чому б не провести в більш легкому виданні замість цього? Якщо ви відчуваєте себе сміливим, чому б не відмовитися від Фонду в цілому і переключитися на тоновані зволожувач замість цього? Повірте мені, це дійсно забезпечити хороше покриття і створюють ілюзію бездоганної шкіри природним. Якщо ви хочете носити макіяж, використовувати тільки найкращі кисті і косметика краса інструменти, щоб додавати ваші кращі особливості і кришка недоліки. Це дозволяє застосовувати тільки суму, яка необхідна під час змішування в будь-який надлишок кольору.

тіні для повік: –

Почніть отримувати ваші брови в загальних рисах, або самостійно, або вміло. З’являються в очі і побачити, де вони, природно, темні тіні і де світло висвітлює логічно. Нехай ваші очі структуру сказати вам тісно, ​​де ви повинні використовувати вашу тінь. Нахиліть голову трохи назад і підняти ваші брови – це показує, обидва ока в однаковий час, так що ви можете бачити, що ви робите і це також показує всі ваші природні кольори. Базовий колір той, який знаходиться найближче до власній шкірі тон наноситься на всю область навколо очей від вій до брів.

підводки для очей: –

Замість зайнятих підводка для очей, прагнути затінення поблизу лінії вій. Використовуйте плоскі, прямі кисті для фарбування підкладки одні із самих похмурих тіней прямо у ваш нижню лінії вій. Ви можете піти середині для більш м’якого або здатися трохи далі приділяти більше уваги.

туш для вій: –

Туш для вій є обов’язковим! Переконайтеся в тому, щоб не зробити ваші вії на смертоносну шипи, вони просто вимагають, щоб бути тонко визначені. І не бажай перестаратися ваших очах? Тепер ви можете поліпшити свої власні вії без додавання згустки або квітів. Новий, чіткий туш доступно для розділення вій і додати їм блиск і сяйво.

колір губ: –

Якщо у вас є м’язова природне забарвлення, до рота, ви знайдете цей привабливий легко. Ясний блиск або один з тільки натяком червонуватий або рожевий коричневий колір зробить. Але якщо у вас дуже слабкий природний колір, вам буде потрібно більш непрозорим, атласу або матового версія того ж відтінку. Ви повинні практикувати це додаток, тому що це займає більше часу, щоб отримати природний добре змішаний вид. Використовуйте кращому світлі ви можете знайти і не намагайтеся переходячи природну форму вашого рота. В іншому випадку, плями на декількох вазелін або блиск для губ з АА маленьким кольоровим відтінком.