як ваша дієта може затримати процес старіння

Коли більшість людей думають про боротьбу зі старінням, коли справа доходить до шкіри, вони думають, що по догляду за шкірою, косметику і спеціалізованих хірургічних процедур. Правда в тому, що один з кращих способів запобігти раннє старіння процесом як в шкіру і тіло розвивати здорові звички в харчуванні. Це працює найкраще, коли звичка починається рано і продовжується як константа, нормального способу життя. Наступні хороші звички почне вас на правильний шлях. Пам’ятайте, що це не обов’язково звернути назад процес старіння, вона може допомогти йому втриматися від ставало все гірше і додати здорове сяйво вашій шкірі.

Дотримуйтеся збалансованої дієти, багатої на клітковину.

Майже все, що ви їсте, має бути в хліб (який включає в себе макарони і рис, але не включає в себе солодощі, як торти і печиво), фрукти і овочі. 35% вашого щоденного вуглеводів повинні бути продукти з цілісного зерна і складних вуглеводів. 29% ваших вуглеводів має бути від фруктів і овочів і 15% повинні бути в білки з м’яса і молочних (або соєвого) продукції. Пам’ятайте, щоб отримати близько 20% вашого раціону в хороші жири (омега-3 і омега-6 масла). Рекомендована кількість волокна особливо важливо у людей, які 60 років і старше. Приймаючи більше клітковини, ніж рекомендована може бути шкідливо для вашого шлунково-кишкового тракту, тому дотримуйтесь рекомендацій кількостях. Невідповідність у вашому повсякденному поживних речовин і калорій співвідношення призводить до втрати м’язової маси і ця втрата Робить шкіру у віці й провисання.

Змастіть вашої системи зсередини, споживання великої кількості рідини

Більшість напоїв повинна бути вода. Тому що ваша шкіра потребує багато води, щоб зберегти здоров’я через правильне вологи і виведенню з організму токсинів, кількість рідини (включаючи соки і чисту воду, але виключаються газовані напої, чай, кава, і т.д.), які ви берете в ваше тіло є надзвичайно важливим. Вага тіла насправді близько 60% води, постійної заміни цього необхідно, без нього ваша шкіра стає жовтим і затонулих.

Крім здорової шкіри, пити більше води може допомогти болю в суглобах, головні болі, зцілення, спека, нестача енергії, і млявість. Це пов’язано з зневодненням, яке в екстремальних можуть бути фатальними. Причина того, що більша частина рідини повинна бути вода з меншою кількістю чистого соку тому, що ці напої не діють як діуретики, це означає, що вони не привертають вологу з організму. Кофеїн діє як сечогінний тому воно повинно бути прийнято в дуже невеликих кількостях або не на всіх. Зневоднення також викликає процес старіння прискорюватися. Тому що належне споживання рідини збільшується загальне здоров’я і підвищує тонус, шкіра зберігає блиск він дає вид молодої шкіри.

Перерва свої переваги в їжі вниз.

Їжте п’ять невеликих прийомів їжі в день з здорової закускою, а не їдять три великих страви в день і споживають занадто багато солодощів між прийомами їжі. Візьміть на себе зобов’язання йти довше, ніж 4 годин без їжі слабкий, здоровий (збалансований) їжі. Споживаючи вашої денну норму поживних речовин і калорій, таким чином, ви пропонуєте вашому тілу постійний приплив енергії, який допомагає шкірі світіння в той час як пропуск прийому їжі веде до створення Ресторани запої в кінці дня. , Пропускаючи прийоми їжі і створення наприкінці переїдання і, як наслідок споживання калорій, ви налаштовуєте себе на збільшення ваги, який закінчується розтягування шкіри. З втратою ваги, шкіра зазвичай провисає чого ми хочемо уникнути, коли ми використовуємо проти старіння техніки.

Пропуск прийому їжі часто робиться в спробі схуднути, але результат насправді навпаки, тому що насправді позбавлення їжі уповільнює обмін речовин. Млявого обміну речовин призводить до ще більшого збільшення ваги і розтягування шкіри. За їдять невеликими порціями протягом дня, ви пропонуєте вашому тілу постійну поставку продуктів харчування та метаболізму залишається стабільною.

Їжте менше насичених жирів.

Ваше тіло насправді потрібно близько 20 грамів жиру в день. Це не транс-жирів, гідрогенізовані або частково гідрогенізовані жири, але в хороші жири, омега-3 і омега-6 масла. Ці масла також мають бути збалансовані один з одним. Хороші жири особливо важливо, тому що ваші тканини складаються з білків клітини, які склеюються жировими клітинами. Тому що ваша шкіра постійно знаходиться в процесі оновлення, занадто мало жирів показує старіння в шкірі дуже швидко, оскільки жирові клітини не там, щоб забезпечити необхідну подушку. З іншого боку, занадто багато жиру збірки в організмі, перше, що впливають на шкіру. У рамках спроб анти старіння шкіри, багато жінок пластичну операцію; ці операції часто складається з видалення жиру кишень і надлишку шкіри. Ви бачите, що належне споживання корисних жирів важливо зберегти шкіру здоровою і молодий вигляд.