робить ваших руках, як красиво, як ви

Запитайте будь-яку жінку, і вони скажуть вам, що руки кошмар продовжувати дивитися свіже і молоде і потрібно лікувати дуже люб’язно. Більшість людей, однак, поняття про догляду за руками і не тільки погано поводиться з нею, але не вжити заходів, щоб виправити їх, якщо вони пошкоджені. Ось деякі з кращих порад для підтримки можливої ​​молоді вашої руки.

Зволожувач. Цей простий прийом є найбільш ефективним з усіх, і все ж не вистачає людей, зробити це правильно. Ви типу шкіри буде визначити, який тип зволожуючого ви хочете використовувати. Якщо у вас жирна шкіра, то використовувати нежирні продукти догляду за шкірою, і якщо у вас шкіра, як правило, щоб висохнути, ви хочете, багатим. Вам потрібно зволожувати більше, ніж ви, мабуть, розуміють, як добре. Вранці, після кожного прийому їжі, після миття і т.д. Протягом тривалого періоду часу ваші руки будуть виглядати набагато краще, ніж вони зробили б, якби ти не зволоженою

Захист є ключовим чинником. Коли ви отримаєте руки у війнах і забрати маленькі шматочки пошкодження, вони старіють трохи кожен раз, і з кожним шрам. Якщо ви можете мати пару рукавичок на якомога частіше, то це буде мати велике значення, щоб зберегти їх в безпеці, особливо під час чищення і мийки справами. Чистячі засоби також мають в них хімічних речовин, що наша шкіра не дуже подобається так тримати їх подалі завжди кращий варіант.

Манікюр. Лікування себе красивим манікюром може дуже легко пожвавити ваші руки і отримати їх свіжа знову. Якщо ваші нігті і кутикули не переймалися, то вони швидко змусить вас виглядати старим і down.Some манікюру включають масаж рук, а також, які можуть допомогти зробити руки більш пружною і поліпшення всієї стану шкіри.