пошук старіння шкіри лікування під час менопаузи – не пропустіть ці варіанти

Якщо ви збираєтеся через менопаузи ви можете бути відчайдушно намагаються знайти старіння шкіри лікування. Це не має значення, якщо ви не були щасливі з вашою шкірою аж до часу ви досягли менопаузи; зміни у вашому тілі може зменшити його вологість і еластичність. Пошук відповідного продуктів, щоб допомогти може творити дива для вашої шкіри.

Що ж потрібно старіння шкіри?

Ті, хто знаходяться в менопаузі і перименопаузі стадіях, як правило, збільшення проблем з їх шкірою. Старіння шкіри зазвичай тягне за собою зниження еластичності і товщини, але менопауза робить ці проблеми ще більш серйозними. Крім того, рівень колагену шкіру виробляє могли б швидко зменшена. Сальні залози також починають виробляти менше і менше нафти, залишивши вас з жахливо сухої шкіри.

Це може здатися неможливим, щоб знайти лікування, яке може виправити все це, тим більше, що винуватець старіння і менопаузи. Це, звичайно, не так, як ви можете просто повернути час назад і розвивати молодих шкіри знову. Навіть якщо ви в даний час переживає багато змін по всьому вашому тілу і особливо у вашій шкірі не означає, що потрібно відмовитися від будь-якої надії. Існують методи лікування, що там можуть працювати чудово для вас.

є замісна гормональна терапія відповідь?

Один лікування ви можете вибрати включає замісну гормональну терапію. Це те, що ви і ваш лікар повинен говорити про, але це може істотно поліпшити зовнішній вигляд вашої шкіри. Гормональна замісна терапія були визнані ефективними в збільшенні пружності шкіри, а також її товщини. Це естрогену, який так корисно для вашої шкіри, і це те, що ті переживають менопаузу потрібні найбільше.

На жаль, є й ризики, які приходять разом з замісної гормональної терапії. Навіть при тому, що це може допомогти вашій шкірі і зменшення інших симптомів, пов’язаних з менопаузою, вона не приходить без його недоліків. Якщо Ви розглядаєте цю терапію вам слід поговорити з лікарем, щоб визначити, що кращим варіантом для вас.

А як щодо зморшок креми?

Ще один варіант для лікування старіння шкіри використовують креми прогестерону. Вони застосовуються місцево, і багато повідомляють про наявність хороших результатів з ними. Прогестерон крем, однак, не регулюються FDA тому ви повинні прийняти велику турботу у розслідуванні його використання для вашої шкіри.

Безпечним варіантом може бути використання одного з рецепта або за рецептом лікування, які, як правило, рекомендується для людей з старіння шкіри. Ретиноїди, такі як Retin-A, є доведений послужний список успіху, які дійсно можуть допомогти зменшити зовнішній вигляд зморшок у вашій шкірі.

Ви повинні також розглянути можливість використання продуктів, які містять багато антиоксидантів. Це відмінний спосіб зробити вашу шкіру здоровою і виглядає молодше. Якщо ви розробляєте темні плями на обличчі можна подумати про використання агента блискавки. Продукти, які містять гідрохінон прекрасно підходять для цього.

Як завжди, ви повинні переконатися, що ви використовуєте багато сонцезахисного крему, коли ви виходите на вулицю. Природа, звичайно, йде своєю чергою в період менопаузи, і ви повинні зробити все, що ви можете, щоб запобігти проблеми погіршується.

Пошук відповідного старіння шкіри лікування для вас під час менопаузи може звучати як нездійсненне завдання, але є багато відмінних варіантів там для вас.