Чоловічий Зменшення грудей при гінекомастії – Готуємося до літа

Втомилася носити футболку в басейн або на пляж? Ви не самотні. Багато чоловіків відчувають себе вкрай сором’язливим про розмір своїх грудей. Стан відомо як гінекомастія і зустрічається частіше, ніж ви думаєте. Є багато різних причин для умови, починаючи від генетики до вживання наркотиків, хоча деякі з найбільш поширених причин ожиріння і старіння. Іноді вправи і втрата ваги може поліпшити зовнішній вигляд, але багато чоловіків вважають, що операція є єдиним варіантом.

Гінекомастія, особливо коли розроблені в ранньому віці, може завдати шкоди самооцінку і образ тіла. Чоловіки будуть дистанціюватися від дій, які пов’язані виявлення проблеми і може відчувати себе менш мужнім. Це може бути чутлива тема, щоб показати іншим, що може призвести до ізоляції та емоційного виснаження. Навіть наблизитися до пластичного хірурга з проблемою може бути непростим завданням.

Якщо ви прийшли до угоди з вашого стану і готові звернутися за допомогою, то косметичної процедури по хірургії для чоловіків зменшення грудей може перетворити вашу самооцінку і допомогти вам відновити почуття власної гідності. Першим кроком є ​​перевірити від звичайного лікаря, щоб переконатися, що немає ніяких причин, які ви можете не знати. Деякі лікарські препарати, ліки, хвороби і все це може викликати ріст грудей у ​​чоловіків, тому важливо, щоб виключити інші можливі варіанти лікування.

Якщо пластична хірургія є кращим варіантом для вас, процедури, які виконуватимуться є зменшення грудей, ліпосакція, або поєднання того й іншого. Під час операції, надлишкової тканини будуть або видалені або висмоктується через ліпосакцію. Ареола і сосок, будуть переміщені в разі потреби. Іноді надлишок шкіри повинні бути видалені, а також, щоб створити найбільш естетичний зовнішній вигляд. Надрізи в дискретних областях та поблизу природного ліній і кривих тіла. Це дозволяє більшість з них, щоб вписатися в, але залежно від конкретного випадку, то є шанс, що деякі рубці будуть видні.

Повідомлення чоловіки операції по зменшенню грудей, відновлення може бути незручно протягом тижня або двох. Вам буде надіслано додому з пов’язками і в деяких випадках труби, яка стікає надлишок рідини з області. Через два тижні або близько того, ви можете повернутися до самої нормальної діяльності. Як і у всіх операціях, можливі ризики, пов’язані з чоловічою зменшення грудей. Кровотечі, гематоми, інфекції і всі можливі ризики. Підвищена чутливість сосків або оніміння, як відомо, відбувається в невеликому числі випадків.

Там немає причин залишатися вдома все літо, приховуючи ваш організм від світу. Гінекомастія може бути виправлена, даючи вам квартиру, точені грудей ви завжди хотіли. Замість того, щоб продовжувати відчувати сором або збентеження, знайдіть час, щоб дослідження хірургів і виховувати себе про стан і процедури. Це не тільки дасть вам більше впевненості, щоб йти вперед і змінити своє життя, а й, це збільшить ваші шанси на успішну операцію. Більшість страхових компаній не буде покривати косметичної хірургії. Тим не менш, сьогодні є багато доступних варіантів фінансування, доступних для лікування гінекомастії.