help_ моя шкіра старіє швидше, ніж я

Зморшкуватою, млявою і пігментовані шкіри є одним з найгірших побоювань як чоловіків, так і жінок у всьому світі. Дозрівання у віці має свої переваги, але починає виглядати старої не те, що хтось хоче, щоб з нетерпінням чекати. Наш спосіб життя сьогодні рухає роботи та пов’язані з ними стреси. Всі ми завжди там, прагнення щось зробити. Нескінченне терміни, довгі години сидячи перед комп’ютером, будучи занепокоєні тим, як звести кінці з кінцями, проблеми дітей, і т.д. дійсно може злити багато енергії з нас.

Учені в усьому спробувати з’ясувати і класифікувати причини старіння і старіння чи можна уникнути. Теорії подобається теорія межі Гейфліка, теорія вільних радикалів і Glycation теорія пояснює старіння як результат розпаду клітин або зменшення числа клітин, з використанням різних засобів. Наприклад, держави Glycation теорії, що наші тілесні білки реагують з цукру в крові, руйнування клітинних структур. Це призведе до ослаблення органів, змушуючи нас старіти швидше. За допомогою цього ми можемо зрозуміти, що важкі діабетики більше схильні до Glycation.

Крім таких природних процесів, що вчені і косметологи ще дослідження, старіння може бути результатом того, що в нашому управлінні, такі як стрес, забруднення навколишнього середовища, брак поживних речовин і надмірне використання ліків / хімічних продуктів. Насправді, Чарльз Діккенс сказав: «Бадьорість і задоволеність великі beautifiers і відомі хранителями моложавий вигляд.” Таким чином, якщо ваша шкіра виглядає старше, ніж слід, це тому, що будь-який із зазначених вище причин.

Мільйони людей в кінці 30-х і 40-х років, відчувають серйозні проблеми старіння. Насправді більшість з нас спробувати багато речей. Є багато продуктів, які стверджують, щоб зробити вашу шкіру виглядати молодше протягом декількох секунд. Це причина, чому омолоджуючі креми є одним з найпопулярніших товарів для краси на ринку. Багато витрачають тисячі доларів на таких кремів, які знімають шкіру, виступають в якості заповнення зморшок і зволожити обличчя.

Ботокс і інший варіант можна розглянути, якщо ваша шкіра старіє швидше, ніж ви. Ботокс або ботулінічного токсину типу А вводять в проблемні зони. У простих, Що це робить підйому провисання / зморшкувату шкіру, даючи людям молодість твердість на їх лицьових м’язів. Якщо ви дійсно стурбовані віку виду статури, отримати ботокс зробили може дати масивні результати протягом декількох днів.

Якими б не були омолоджуючий метод хтось хоче спробувати, він або вона повинні спочатку копати вглиб кореневої причини старіння в молодому віці. Швидше за все, що це через стрес є високими. У такому випадку, отримати професійні консультації та вживають заходів, щоб зменшити стрес має вирішальне значення. Психологи рекомендують різні омолоджуючі / стрес випускаючи методи, такі як вправи (як фізичних, так і психічних), правильне харчування і т.д. Забезпечення високої психічної витривалості і виховання позитивних почуттів, як мир і любов також додаткові агенти проти старіння більшість людей закривають очі. Який би метод використовується, щоб зробити вашу шкіру виглядати молодше, переконавшись, що це те, що може підтримуватися буде переконатися, що він залишається молодшим довше.

Крім перерахованих вище, швидкого вирішення старим поглядом особа буде використання мінеральної косметики, такі як заповнення зморшок, темних консилер коло і зволожуючих губи. Однак ці рішення є лише тимчасовими і навіть може додати додатковий стрес шкіри. Таким чином, приймаючи належні, довгострокові ще більш ефективні та постійні методи мудрішими.