як зберегти вашу шкіру м’якою, гладкою та еластичною

М’якою, гладкою та еластичною шкіри може зайняти вашу довіру на ту висоту, ви мріяли. Природний блиск на шкірі поставляється з належний догляд за вашою шкірою. Шкіра продуктів, доступних на ринку забрати натуральне масло від вашої шкіри і зробити її тьмяною і сухою.

Зволожуючий захистить вашу шкіру від втрати вологи, допомагаючи зберегти її м’якою, гладкою та еластичною. Вона також буде захищати вашу шкіру від проникнення бруду, хімічних речовин і бактерій. Нам всім потрібні зволожуючі креми, навіть ті з нас з самим жирну шкіру, але, очевидно, це важливо вибрати правильний вибір для вашого типу шкіри.

Нанесіть зволожуючий крем на шкіру, поки вона ще злегка вологі від балансування. Це посилює зволожуючий ефект. Поширення обережно, спочатку на вашій шиї, то на ваше обличчя, намагаючись не перетягнути шкіри – особливо навколо області очей.

Переконайтеся, що ви використовуєте зволожуючий крем з рослинним базовим маслом. Мінеральне масло не сумісно з шкіри, так і дитячий лосьйон вазелін продукція тому краще уникати.

Спробуйте будь-який з наступних перетворити ваш денний або нічний крем в корисні лікуванні ароматерапією.

Співвідношення становить дві краплі олії в ароматерапії 4 рідких унцій (100 мл) вершків або використовувати окремо або в комбінації.

Нормальна шкіра

Денний крем: лаванда, троянда
Нічний крем: лаванда, троянда, неролі.

Жирна шкіра

Денний крем: лаванда, базилік, ромашка, лимон
Нічний крем: лаванда, неролі, ромашка

Суха шкіра

Денний крем: троянда, герань, неролі
Нічний крем: Ладан (славиться своїм ефектом омолодження), жасмин, троянда, іланг-іланг

Hyper-чутливої ​​шкіри

Денний крем: ромашки, лаванди
Нічний крем: неролі, жасмин, троянда, ромашка

акне

Денний крем: Lamongrass, бергамоту, лаванди

Лопнули капіляри

Денний крем: м’ята, лаванда, лимон
Нічний крем: неролі, троянда ромашки

Відмова від відповідальності: Ця стаття не покликана надавати медичні поради, і тільки для загальної інформації. Завжди шукайте прозріння кваліфікованого професійного здоров’я, перш ніж приступати до будь-якій програмі охорони здоров’я.