як ви це робите відгук крем для обличчя

Якщо ви схожі на мене, ви отримуєте скептично, коли ви прочитали відгук крем для обличчя. Вони всі такі світяться і стверджують, що той чи інший крем буде творити чудеса на вашій шкірі. Це легко повірити обіцянкам компанії по догляду за шкірою зробити, якщо ви не знаєте, краще. Що я маю на увазі? Ну, немає ніякого нагляду в косметичній промисловості, тому помилкова реклама широко поширена і безконтрольно.

Замість того, щоб з’ясувати, якщо відгук є справжнім чи ні, я рекомендую робити свої власні відгуки крем для обличчя. Це все питання знаючи, що шукати, як тільки ви знаєте, що ви зможете вміло судити косметичних продуктів в лічені хвилини.

Зосередьтеся на три прості речі. Задайте собі наступні три питання:

1. У інгредієнти приходять від природи?

Всі інгредієнти на етикетці має бути природно, активним і висококонцентрованим. Ось кілька Ви хотіли бачити: вітамін Е, масло авокадо, мед чайного дерева, і коензим Q10.

Клітини шкіри краще засвоювати натуральні інгредієнти. Цей глибокий рівень поглинання дозволяє їм допомогти вашій шкірі нового колагену і еластину по собі. Природні речовини, також блокують вільні радикали від пошкодження клітин, цей збиток є одним з коренів старіння шкіри.

Щоб мати успіх з кремів для шкіри, необхідно інгредієнти такого прищемити клітини шкіри і кажу їм: «Гей, прокинься і почне функціонувати, як ви робили, коли я був молодшим”. Це те, що натуральні інгредієнти, зробити для вас.

2. Чи є серед інгредієнтів хімічних речовин?

Косметичні компанії широко використовують хімічних речовин в їх шкіру креми, тому що вони дешеві. Якщо Ви досліджуєте різні марки крему для обличчя, ви будете натикатися на них. Ось кілька шукати на етикетці: мінерального масла, віддушки, спиртів і парабенів.

Чому вони використовуються? Крім того, що дешево, деякі з них технічно працювати. Наприклад, мінеральне масло використовується для зволоження. Так, він блокує вологу в шкірі, але тільки покриття шкіри і забиваючи пори. Це неприйнятно. Забиті пори запобігти токсинів, що часто призводить до акне спалаху.

Хімічні синтетичні альтернативи можуть працювати, але всі вони мають і зворотний бік. Ваші відгуки крем для обличчя, переконайтеся, що ви не знайдете жодного.

3. Має обличчя кремом були протестовані на ефективність?

Багато косметичні компанії сформулювати креми для обличчя без будь-яких спеціальних знань. Якщо ви читаєте твердження про те, що певний продукт розгладжує зморшки або зволожуючі креми, повинні бути докази. У свій відгук крем для обличчя, зверніть увагу на клінічні випробування на людях. Це важливо у визначенні того, крем для обличчя по-справжньому або просто роздутий.

Будь-яка компанія, яка проводить клінічні випробування присвячена дослідженню і розробці продуктів з найбільш ефективних інгредієнтів. Як я можу знати? Тому що насправді довести (по-науковому), що ваша продукція робота вимагає великих витрат часу, грошей і ресурсів. Як споживач, ви можете бути впевнені, що ви купуєте якісний продукт, тому що дуже багато було вкладено в залученні на ринок.

Тепер у вас є план, щоб використовувати для свій відгук крем для обличчя, використовуйте його.

Щоб отримати більше відгуків крем для обличчя, відвідати мій сайт, щоб дізнатися про кращих натуральних інгредієнтів для догляду за шкірою — в тому числі кілька захоплюючих передових інгредієнтів нового на ринку.