як використовувати олівець для очей, щоб підкреслити очі

На цій рецензії ми вважаємо, з’являються, як застосувати підводка для очей з деякими пропозиціями щодо досягнення деяких великих ефектів.

Один чудовий вплив, що може бути виконана легко і кращою з таких відомих актрис від Марлен Дітріх і Мерілін Монро Гвінет Пелтроу, киплячі в очі білий або бежевий очей олівець. Це впливає розширення білий з ока, щоб справити спокусливою, привабливою з’являються.

Щоб застосувати олівець для очей, тягнути кришку від очей вкрай обережно з використанням одного або двох пальців і проведіть лінію вздовж внутрішньої обведення очей. Зробіть те ж саме і з вищою і зниження кришками. Щоб створити заточений олівець м’якше і простіше застосовувати, ви можете зробити кілька ліній на початковому знову однієї долоні. Це пом’якшить наконечник і отримати колір тече.

Коль можуть бути використані таким же чином з сенсаційними вплив. Використання Коля знову сходить до стародавніх єгипетським раз і характерно для макіяжу очей в Центрі та на Далекому Сході. Застосуйте Коль олівець, як описано вище, і вище, а зниження сплавів, з куточка в куточок. Тоді, використовуючи для цього або губкою наконечником аплікатором, тіні для повік кисті, або навіть вашого пальця, змішайте колір змазування його для виробництва димних впливу.

Як тільки ви будете задоволені своєю зовнішністю, ви будете мати, щоб встановити його, використовуючи програмне забезпечення світлом розсипчасту пудру. Для ще більш сильною, більш інтенсивний вплив, нанесіть потрібний колір по очах в будь-якому вигляді крему, рідини або порошку.

Якщо ви хотіли б використовувати рідину олівець для очей, як тільки ви освоїли метод використовувати її, це може бути швидка техніка досягнення приголомшливих і складні з’являються. Але із застосуванням гідравлічних підводка для очей можна розглянути невеликий практикою.

Для початку, найкраще знаходитися в передній частині добре збільшувальне дзеркало, щоб переконатися, що ваші очі збільшуються достатньо для визначення гранично ясно, що ви збираєтеся робити і гарантують легкий програмного забезпечення з рідиною підводка для очей. Тоді, використовуючи безкоштовний пальма, почати, потягнувши за віко підтягнутою. Якщо ви праві, швидше за все простим для вас особисто, щоб почати заробляти використання рідини з ліворуч-праворуч, як якщо ви пишете, і навпаки, якщо ви лівша. Нічия через всередині одного стійкого тонка грань. Якщо ви хочете більш товстої лінії, то, на фініші від бігу, тільки зворотний хід.

Рада При застосуванням гідравлічних підводка для очей буде застосовувати його як можна ближче до вій, навіть працює в віях. Це буде триматися подалі від вас отримати, що дратує біла впливу лінії між віями, а також вкладиш, коли два не зустрічаються.

Із застосуванням гідравлічних підводка робить розглянемо деякі практики, тому мають пляшку для зняття макіяжу до долоні, поки ви будете впевнені в методі. Як вони кажуть: “млинець комом”, і з трохи наполегливості та сталого пальмового ви скоро будете досягненні деяких великих ефектів.