як боротися зі зморшками гірше

Це захоплюючі поїздки трепетом наповнюється всіх перипетіях захоплюючої інформації, так що не забудьте триматися за це тернистий шлях!

складка гребенем або деформації оболонки. вітер, круглі та речовини і органічні slimgs старіння викликати певні quopposingty складок в кожному. Більшість звивини пов’язані зі старінням змін в шкірі. Старіння шкіри і суміжних структур (фліс і нігтів) є органічним управляти. Це головним чином відноситься до складки на тканині або одязі, або на шкірі характеру; складки, як правило, довільно і не виявляють будь повторюваної плану. Шкіра звивини зазвичай виникають у висновках managees старіння, такі як глікірованіе або тимчасово, так як результати тривалого (більш ніж на декілька резюме) інтерес до води. Утворення складок у шкірі triggerd залежним від виразу обличчя, старіння, сонце розгадати, куріння, знедолених гідратації, а також різні інші динаміки. Крім того, як символ віку, поту і сальних залоз шкіри стають мінус достатку і меншою масою. Це викликає шкіри відмовитися вологості і висохнути. Суха шкіра зі слабким колагену і еластину прогнеться, контракт, і зморшки.

складки є побічним підсумком старінням керують. З віком клітини шкіри відокремити більш поступово, і центральний шар, званий дерми, починає невеликі. Більшість звивини з’являються на частинах тіла, де сонце знаходиться альбомі. Ці особливості введіть особа, комір, спиною руками, і вершини передпліччя. складки на дві категорії: справедлива контури корпусу і багатих борознах. Шкіра навколо століття, щелепи, і комір особливо тонкий, і, отже, більш органічно рівня до старіння. в той час як люди можуть мати генетичну схильність до суворої зморшки, відомо, що перебування на сонці сприяє і загострює складок шкіри. Куріння може також негативно впливати на шкіру. Найбільш важливим кроком у обробці звивини є запобігання сонця і сонцезахисний крем використання. Лазери можна носити для зменшення звивини. Неабляціонное (або ланч), лазери не розгадано шкіри і мають номінальну slimgs особа, але, теж не дуже корисно. Інші лазери, відомий як неабляціонное лазери, також можуть бути корисні в лікуванні звивини. Ці лазери працюють шляхом округлення дерми і стимулює еволюцію колагену.

вантажно-розвантажувальних робіт і розв’язок (з протилежними-старіння крем), здатних конденсуватися, віднімання, або перешкоджати віковим союзних звивини є велика річ у багатьох промислово розвинених країнах. Ботокс колаген та інші ін’єкції є методи, представлені addional, щоб допомогти зменшити зморшки. Вітамін А кислота (третиноїн, Сітківка, Ренова). Цей компонент, представлений у відповідності з приписом, має найшвидший дороги альбом зірка в лікування старіння шкіри і справедливі контур. Дермабразія (вишкрібання верств далеко), і речовини пілінги (розчинення шкіри в гостях) є двома з традиційних методів носили в шліфування шкіри. кухар і радіочастотна. Інший варіант неінвазивного омолодження шкіри особи є навколо носовичок з джерелами радіочастотних приладів і інфрачервоне світло. Методи і раніше піддаються міські, але findingss до зустрічі викликають, що такі розправи захищені і можуть дати очевидна і тривалого поліпшення, хоча і не так значно, як хірургічні методи, як підтяжка обличчя. Наповнювачі вводять в шкіру на номер incrumple і рівню звивин і складок. Протягом довгого часу, найбільш загальне наповнення було колаген, стимулює яких триває всього кілька місяців.

Ви відчуваєте, як ніби у вас є тверде розуміння основ цієї теми? Якщо так, то ви готові прочитати наступну частину.

Поради щодо поводження з складками

1. Ніколи не використовуйте струснули або засмаги ліжко або лежати на сонці, щоб отримати засмагу.

2. провести сонцезахисний крем на обличчя і руки кожен день. Багато компаній роблять щодня зволожуючі креми, які також обмежують сонцезахисний крем.

3. При впливі сонячних променів не уникнути, потертість експансивної капелюх, сонцезахисні окуляри, і щільно-плетені closlimg.

4. Близько 30 резюме, перш ніж ви виходите на сонце, просити сонцезахисний крем з сонцезахисним динамічний (ФДМ) при найменшому 15.

5. Rerequest сонцезахисний крем після купання, сильно спітнілий або рушником геть.

6. Ніколи не використовуйте струснули або засмаги ліжко або лежати на сонці, щоб отримати засмагу.

7. провести сонцезахисний крем на обличчя і руки кожен день.

8. Rerequest сонцезахисний крем після купання, сильно спітнілий або рушником геть.

На закінчення, це принесе користь вам шукати інші ресурси на цю тему, якщо ви відчуваєте, що ви не ще є тверде розуміння предмета.