штучна засмага це простіше, ніж ви думаєте

Якщо ви хочете продовжити вашу шкіру влітку, будьте готові до особливого випадку або просто хочете, щоб заощадити гроші, даючи собі штучний загар це відмінний спосіб зробити це!
Підроблені засмаги в домашніх умовах простіше, ніж ви думаєте. Ви можете отримати чудовий, сонце поцілував, природну засмагу всього за 3 простих кроки.

Отримати відмінну основу

Підготовка шкіри це найпростіший і найкращий спосіб отримати чудову засмагу без смуг. Для того, щоб переконатися, що ваш загар йде, а наскільки це можливо, є кілька речей, які ви можете зробити.

Насамперед переконайтеся, що ви вилучили всі небажані волосся принаймні за 24 години до (48, якщо ви депіляція) це запобігає загар від збору в пори, які відкриваються в процесі епіляції.

Далі вам потрібно позбутися будь-якої сухої шкіри. Використовуйте хороший відлущуючий скраб всього тіла, звертаючи особливу увагу на таких областях, як сухі коліна, щиколотки, лікті і п’яти. Якщо ваша шкіра відчуває себе гладкою і шовковистою, то ви все робите правильно!

Для завершення підготовки гладка на деякі зволожуючим, застосовуючи щедро посушливих районах і дуже тонкий шар з іншою частиною вашого тіла. Не наносіть зволожуючий крем на день ваш загар, так як вона не зупинить його прилипання.

Пам’ятайте: гоління, відшаровується, зволожуючий крем; відсутній будь-який з трьох може призвести до смугастим, покрита плямами засмаги.

Застосування штучної засмаги

Перш за все вам необхідно вибрати штучний загар, який підходить вашому кольору шкіри, і який штучний загар ви хочете використовувати. Є свої переваги і недоліки всіх видів засмаги, від бризок, щоб мус і креми для гелів. Якщо Ви стурбовані засмаги потім зволожуючий крем з штучний загар це відмінна ідея. Це дозволяє будувати свою засмагу поступово і звикнути до процесу подачі заявки.

Ви, як і багато людей можуть віддати перевагу, щоб застосувати засмага перед сном. Це дає йому оптимальну кількість часу, щоб розвиватися, а також він може забруднити одяг так що часто краще поставити на піжамі після застосування (зачекайте не менше 10 хвилин перш, ніж носити вільний одяг).

Ви можете вибрати або за допомогою рук застосовувати штучний загар або покриваючи їх, якщо ви покриваючи їх потім латексні рукавички або рукавиці засмага буде добре працювати. Ви навіть можете знайти спеціальні аплікатори для здачі штучний загар на спині.

Найпростіший спосіб застосувати засмага або почати у ваших ніг і працювати вгору або почати на ваше обличчя і працювати вниз. Якщо Ви стурбовані використанням засмага на обличчі, то ви можете отримати спеціальні креми засмаги обличчя. Альтернативно змішати засмагу з невеликим зволожуючий крем для більш світлого відтінку. Якщо це занадто світло, який ви завжди можете нанести трохи автозагара, поки не отримаєте ідеальний відтінок.

Якщо ви застосували використанням голими руками, то переконаєтеся, що ви ретельно вимийте їх. Ви можете наносити дуже тонким шаром засмаги до долоні так, щоб вони суміш дюйма Не забудьте витягти всі кільця і ​​змішати ретельно між пальцями рук і ніг, а на зап’ястях і щиколотках.

Ви можете повторно засмага до 3 разів, щоб отримати потрібний відтінок, але гарантувати, що вони не дуже близько один до одного, і що ви дали йому час, щоб розвинутися. Уникайте попадання води протягом 3 годин після застосування і не ванна або душ протягом не менше 8.

обслуговування

Як тільки ви застосували ваш загар дуже важливо, що ви підтримуєте його належним чином для кращого вигляду. Продовжуйте зволожувати щодня, щоб зберегти вашу шкіру м’якою і утримувати ваш загар. Приблизно через 5 днів ви повинні відшаровуватися з легким скрабом. Це дозволить видалити мертву шкіру і переконатися, що ваш загар зникає більш рівномірно. Якщо ви хочете продовжувати пошуки бронзової потім повторно наступного дня після пілінгу.