пацієнти покладаються на нехірургіческіх методів відкласти операцію

Недавнє опитування, який був випущений Американської академії лицьової пластичної та реконструктивної хірургії, яке я взяв участь у, показало, що приблизно 75% з процедур, які були виконані членів Академії не вимагає хірургічного втручання. Це підкреслює тенденцію, яка відбувалася протягом останніх кількох років. Опитування також показало, що мало місце приблизно на 45% збільшення загальної кількості процедур протягом останніх двох років, що також може вказувати економіка знаходиться на відскік.

“Нехірургічних процедур є відмінним варіантом для деяких людей, з додатковими перевагами більш низьких цін і більш коротким часом відновлення, дві речі, які послідовно важливо тим, які розглядають пластичну операцію обличчя,” говорить Джонатан М. Сайкс, доктор медичних наук, президент AAFPRS.

“Ми спостерігаємо тенденцію протягом останніх кількох років, що люди, які хочуть виглядати і відчувати себе молодше і молодшим звертаються до нехірургічним, менш інвазивних процедур для отримання оновленого візуального вони хочуть”.

Ін’єкції Botox і похідних гіалуронової кислоти, наприклад, Juvederm і Restyane, становлять більшість нехірургічних процедур, які були виконані. Лазерна епіляція, хімічний пілінг і мікродермабразія завершують п’ятірку процедур.

Лицьова хірургія, проте, як і раніше популярна серед найпопулярніших косметичних хірургічних процедур у 2010 буття ринопластика, підтяжка обличчя і блефаропластика (пластика повік).

Етнічні пацієнтів, таких як американці азіатського походження, афроамериканців і іспаномовних американців, також показали збільшення інтересу косметичних процедур. Серед чотирьох різних популярних косметичних операцій, афро-американців і вихідців з Латинської Америки, найбільш ймовірно, отримали ринопластика (78% і 62% відповідно). Американці азіатського походження, швидше за все, отримав блефаропластика (47%) або ринопластика (44%), у той час як кавказці більше шансів отримати ринопластика (42%, порівняно з 26% у 2009 році), а потім обличчя підйомники (36%).

Будь ласка, зв’яжіться з доктором Карло П. Honrado клініки 310.201.0717 отримати додаткові відомості.