неправильні уявлення про природні зубів методи відбілювання

Кращий спосіб зберегти зуби білими, щоб тримати його в чистоті. Однак, відбілювання зубів є загальною мірою прикрашати прагнуть чоловіки, так і жінки. Є кілька засобів побутової, поради та рекомендації, які допоможуть вам відбілити прокурені зуби. Але однаково поширені певні серйозні омани на цей рахунок. Деякі з них є розумними в той час як деякі з них по-справжньому шокує. Кілька з найгірших помилок перераховані нижче з деталями.

Протягом століть лимона розглядається як сильне засіб очищення, яка допомагає в усуненні цілого ряду питань. Природно, лимон Вважається також, що працювати своє чарівництво на наші зуби, очищаючи і яскравості його поверхні. На жаль, той факт, не так очевидно, як здається. Лимон може бути достатньо сильним, щоб змити жир з вашої системи, але це, звичайно, не збирається, щоб допомогти вам у збереження ваших зубів білої та яскравою. Насправді це шкоду якості ваших зубів, і це також надає інші відбілювання зубів лікування неефективне. Тим не менш, збиток матеріалізується тільки якщо ви скраб або лікувати зуби з концентрованим соком лимона.

Вживання лимона, як частина вашого раціону не приведе до серйозної проблемою. Справа в тому, лимон викликає пошкодження тільки тоді, коли кислоти в ньому отримує достатньо часу, щоб вступати в реакцію з кальцієм. Лимон володіє високою концентрацією лимонної кислоти, яка роз’їдає кальцію в зубах. Природно, це сприяє процесу руйнування зубів. Це правда, що лимонний скраб можна тимчасово зробити ваші зуби виглядати чистіше і яскравіше, але з часом ви зрозумієте, результатом хімічних реакцій, ініційованих кислот. Повторні процедури лимон може призвести до необоротного пошкодження емалі, тому що лимон є дуже потужним цитрусові.

Полуниця утворює ще один знаменитий кислих фруктів, які, як вважають, мають властивості відбілювання зубів. Ви, напевно, чули про це від друзів, під час Вашого школі і коледжі днів. Люди зазвичай вичистити зуби з полуничним пульпи або інколи весь плід разом з насінням. Знову ж, над впливом кислоти викликають хімічну реакцію, яка веде до непоправних пошкоджень зубів і їх емалі. Крім реакції частини, очищення сама по собі може призвести до значного пошкодження тканин пародонту шляхом хвилину садна.

Це правда, що відбілювання зубів вимагає ретельного очищення, але інтенсивного тертя або очищення може привести до кислинкою і набряк. Навіть під час чищення зубів, ви не повинні надавати надмірне тиск на ваших зубах або яснах. Не думайте, що він збирається допомогти вам очистити краще. Насправді, вона прокладає шлях для непопередження наслідки в довгостроковій перспективі. Уникайте використання жорстких зубної щітки навіть на ваших зубах. Крім того, інтенсивна чистка, яка триває більше 5 хвилин вважається шкідливим. Протягом періоду часу, це призводить до зубів втратити свої природні блиск і гладкість. Вона також руйнує емаль композиції. Використання деревної золи може допомогти вам у відбілюванні зубів, але знову тривале застосування може призвести до погіршення вашої зубної емалі. Тим не менше, вважається, набагато краще, ніж лимон або полуниця лікування.