методи відновлення волосся – процедура H +

Відновлення волосся значно змінилася за останні десять років, і без сумніву, одна з найбільш передових, стриманий і мінімально інвазивних методів, які з’явилися за останнє десятиріччя було H + процедури.

H + Процедура починається з комп’ютеризованої цифрового сканування для виявлення анагену фолікулів в донорській області, які є здоровими і не чутливі тестостерону.

Донорських ділянок складаються з задньої і бічної частини голови, і ми маємо в середньому 120-140 hairs/cm2, ці фолікули НЕ Тестостерон чутливі, тому вони живуть протягом всієї тривалості нашого життя, іншими словами, вони ніколи не потраплять .

У донорських ділянок 20-30% здорових фолікул можуть бути передані просто і ефективно з мікрохірургічних інструментів не залишаючи видиме потоншення або шрами.

Ці окремі фолікули донора поміщають в ретельно витончення районів з використанням фолікулярної H + Імплантація Pen. Фолікулярна H + Імплантація Pen місця кожен волосся в точно такої ж глибини, кут і напрямок, що ваші волосся рости використовує натурального оформлення.

Нарешті, волосся розміщення зони пронизана використанням H + дерма-Зцілювальний світло. Це революційно нова система, технологія, яка використовує світловипромінюючі діоди або світлодіоди для сприяння оптимального росту волосся за рахунок посилення кровообігу в пересаджених фолікулів, а також заохочення швидкого загоєння.

Протягом 10 місяців після H + Процедури, рекомендується регулярні дози H + Зростання пептиду в усній формі, щоб допомогти як зростання і омолодження існуючі телогена (слабкий) волосся в витончення зони, а також для заохочення оптимального зростання знову поміщений фолікулів.

Зазвичай методи, які є успішними в кавказьких чоловіків не мають таких же результатів в афро пацієнтів походження, але завдяки уточненням H + Процедура ця не є реальністю.

Африканський волосся можуть бути розділені на дві окремі, але перекриваються типів; той, який дротяний і щільно перекручені та інші, який має вільні, wavier злам з більш м’яке відчуття. Операції в кожному випадку повинні дотримуватися невеликі відмінності. Стрижень волосини африканських волосся овал на перетин (на відміну від круглих валів кавказців та азіатів).

Африканських волосся також є унікальним в тому, що щільність природних фолікулярних є відносно низьким (вони рознесені далі один від одного). Африканці мають середню щільність близько 0,65 фолікулярної units/mm2, на відміну від кавказців з середньою щільністю 1,0 фолікулярної unit/mm2.

У наступній таблиці порівнюються деякі легко вимірні аспекти фолікулярних у африканців / афро-американців і кавказців.

Кавказці африканських
фолікулярної одиниці щільності (мм2) 1,0 0,6
Середня щільність волосся (hairs/mm2) 2,1 1,6
переважаючою угруповання волосся два-три

Розуміння унікальні якості волосся африканських волосся дозволяє хірургові, щоб допомогти африканським / афро-американського пацієнта досягнення найкращих результатів з цим вельми ефективні трансплантації відновлення волосся.

наслідки процедури

Крихітні червоні плями будуть очевидні в донорській сайт для зазвичай 2-4 днів після процедури. Шкіра буде повернутися до дивлячись, як це було раніше, і волосся почнуть рости за рахунок всього за 8-12 тижнів.