макіяж легко нанесення рум’ян

Надання теплової енергії, природного кольору крові поспішають ваші щоки – це буде те, що робить рум’яна. Blush надає глибину і контур щік і підкреслює вашу внутрішнє світіння. На жаль, рум’яна входить в широкий спектр відтінків, відтінків і тонів, які допоможуть вам, що заплутався в тіні якраз для вашої шкіри. Керівництво для початківців, так і фахівців, переглядати, щоб викликати на повну історію на одній у всіх косметичних торгових кращий ефект.

1. Вибір відповідного відтінку рум’ян для вашого тону шкіри

Це часто так само, як вибір правильного відтінку для вашого фундаменту, консилер або тіней для повік. Це трудомісткий, щоб вибрати один правильний – робити це може зажадати розуміння теорії кольору. Але, ви не хотіли б, щоб хвилюватися. Рум’яна сьогодні є дуже гнучкими, які будуть зливатися на ваш тон шкіри легко. Зійшовши на хибному шляху, однак, створить Ваше обличчя осушених або намагаються роду клоун.

2. Що припустити про

Є 2 простих речей вимагати в думку – шкіра і контексту.

Тон шкіри

– Знати, дійсно ваша шкіра тепло або холодний тон.

– Якщо у вас є жовті напівголосно, вам краще оселитися в с прохолодними квітами, як ліловий, рожевий і рожево зливу.

– Помаранчевий, мідь, мигдальне або персикове підходить для оливковою шкірою, тоді як сині тони шкіри (моторошно темношкірі) може піти на темно-червоний або темно-руді.

– Ті, у кого нейтральний погляд може мати будь-який колір, тоді як ті, з рожевими тонами може бігти без рум’ян взагалі.

Шкіра інтенсивності

– Чим темніше шкіра, тим сильніше колір рум’ян. Звідси випливає, що чим світліше шкіра, тим світліше рум’янець.

– Інтенсивність рум’ян будуватиме або зламати ваш погляд. Маючи рум’яна, що занадто слабкий для вашої шкіри не буде навіть розглядатися.

– Світлошкірі дівчинки можуть використовувати тіні від блідого рожево-червоний з бежевим – Ви можете також застосовувати порошок рум’янець на високих володіти, що напівпрозорий ефект.

– Середні тону вимагають теплих рожевих, коричневих основі гвоздики або м’який бежевий. Для оливковою шкірою, червоно-коричневі, м’які ягоди, мед бежевого або рожевого сливи рекомендується.

– Ті, з більш темним кольором шкіри буде використовувати глибокі бронзу, м’яке червоне дерево або какао.

контекст

– Візьміть до уваги колір вашого волосся і очей. Темні або чорне волосся, як правило, щоб створити шкіру виглядати блідіше, що сильніше, ніж рум’яна радив тіні може бути необхідно.

– Нейтральні відтінки, як бронзатор повинні доповнювати світлим волоссям і засмаглою шкірою.

– Персик є більш безпечним для червоного кольору керівників або тих, з гучним кольору волосся, так як він конкурує з рум’ян.

– Денне або нічний? М’яких, природних кольорів, як тепло гвоздики, бежевий, персиковий, рожево-ліловий і є додатковим підходить для вечора справ. Бронзатор буде додатково заміну рум’яна Якщо ви хочете сонце поцілував погляд.

3. Sure-камін виборі рум’ян, створений простим!

Зробити фізичну активність для відносно 2-три хвилини, поки ваші щоки стали рожевими. Якщо Вас все ще є час важкої знаючи, що правильні тіні краще для вас, попросіть когось із наросту лічильника. Так як вони мають графіки і колірні колеса, це найкраще, що ви просто запитайте у них ради за кольором.

4. застосування рум’ян

Якщо ви думаєте про покупку рум’яна, пам’ятайте, що ви просто не зрозумієте, з $ 64000 тіні, поки ви не намагаєтеся його. Нанесіть на внутрішню сторону передпліччя, щоб дізнатися колір. Якщо він не виділявся, то у вас є обрали правильний колір.

Експериментуючи з правильний відтінок і колір повинні особою у повному макіяжі. Це дозволить вам знати, якщо ваш рум’янець збалансований з вашим макіяжем. Збірка впевнені, що ваш рум’янець буде відповідати кольору вашої помади. Застосувавши трохи рум’ян на кінчик носа і підборіддя може збалансувати ваш погляд.

Щоб підтвердити, що ваші рум’яна можуть гармонійно з вашим створити план, нанести рум’яна перший чи інакше вона буде конкурувати разом з вашою тіні для повік і губ кольору. Якщо ви виявите, що у вас є занадто багато рум’ян, не хвилюйтеся. Просто отримати сухий і чистою губкою, щоб розплавити квітів. Пам’ятайте, що все це буде марно, якщо ви не знаєте, як правильно застосовувати рум’яна.