жирна шкіра догляд лікування інформації

Сальних залоз в шкірі форму маслом, зване шкірним салом, яке змащує і захищає поверхню шкіри. Коли залози overproductive і утворюють надто багато шкірного сала, ваша шкіра може виявитися жирної, блискучою і, звичайно, з великими порами і більш часті прориви. Це стан відомо як жирна шкіра.

Жирна шкіра може бути викликана широкий спектр чинників, включаючи генетику, коливання рівня гормонів, харчові переваги, деякі косметичні товари і гарячої, вологій погоді. Хоча жирна шкіра поширена у підлітків, тому що шкіра стає сушарки з віком, це може відбутися в будь-якому віці. Якщо ваша шкіра жирна тільки в певних районах, це відомо як комбінованої шкіри. Одна перевага, жирної шкіри є те, що він має тенденцію до віку з більш повільною швидкістю, ніж будь-який інший тип шкіри.

Для жирної лікування по догляду за шкірою, вкрай важливо, щоб очистити жирну шкіру два-три рази на день. Ніжні миючі засоби теплою водою роботу краще видалити масла без розбирання поверхні шкіри. Ніжне в’язке чи тонер слід використовувати після чищення. Нарешті, світло зволожувач, який не так на основі олії можуть використовуватися в областях, схильних до сухості, наприклад, навколо очей і рота. З жирної шкіри, як правило, лускатий, використання маски два рази на тиждень може бути дуже корисно в глибокому очищающий пори і видалення відмерлих клітин шкіри на поверхні шкіри. Ще одна цікава техніка для очищення пір є пару вашому обличчю по гарячій воді протягом декількох хвилин два рази на тиждень. Це послаблює шкірного сала в забиті пори і робить шкіру більш чистою і більш важливим.

Навичок здорового способу життя також може поліпшити зовнішній вигляд і стан жирної шкіри. Наскільки шести до восьми склянок води в день, регулярні фізичні вправи і сон і уникнути сигарети є хорошим способом мати красиву шкіру. Доповнює ваш раціон вітамінами А, В, С, Е і цинк також сприяє здоровій шкірі. З невеликим додатковим увагою, ви можете значно поліпшити стан і зовнішній вигляд вашої жирної шкіри. Якщо ці ідеї не допомагають, і Ваша шкіра залишається схильним до постійних проривів, у вас може бути стан шкіри відома як прищі, що вимагає додаткового догляду та лікування.