волосся – чому і Whats

Чому у нас є волосся? Відповідь проста захисту. Я чув, дерматологи сперечатися про те, волосся на голові ми, сучасні люди мають достатньо, щоб захистити нас від негоди. У мене є докази, що це: Моя голова лисого діда стає холодно, коли температура падає нижче 50 ° F (10 ° C), і його шкірі голови і шиї покриті раку шкіри шрами.

Що волосся зроблений з

Ви не можете мати ніякого інтересу знаючи, що нитки вашого волосся зроблені, або, як вони ростуть. Але відповіді на них цікаво – і теж важливо. Як тільки ви розумієте, як волосся побудована і як вона функціонує, ви знайдете його легше доглядати, бути кращим в змозі точно визначити підроблений догляду за волоссям претензій і знаємо досить про те, як ведуть себе ваші замки перестати турбуватися про них і нехай вони роблять те, що задумано природою.

Єдине областях людського тіла без волосяні фолікули губ, долонь рук і підошов ніг.

Волос є придатком шкіри. Кожна окрема нитка росте з одного живого фолікула, що стоїть на якорі в підшкірному шарі шкіри. Сальної залози, яка виробляє шкірного сала додається до кожної фолікула. Жирної шкірного сала тримає пасмо волосся зволоженими, блискучими, і захищені від токсичних речовин. Не кожен виділяє таку ж кількість шкірного сала. Більше шкірного сала окремих виробляє, жирної його або її волосся; менше шкірного сала окремих виробляє, тим суші його або її волосся.

Спуститися до коріння

Перш, ніж ми підемо далі, давайте повернемося до фолікулів, які містять у формі цибулини коренів ваших волосся. Ці харчуються дрібні капіляри, які несуть мінералів, білків, вітамінів, жирів і вуглеводів. Саме тут, в корені, що знову діляться клітини змусить старі клітини вгору, де вони вмирають і тверднуть волосся.

Стрижень волосини складається з трьох шарів: епідермісу, кори і мозкової речовини. Якщо ви уважно подивитеся на кутикулу під мікроскопом, ви побачите, що він складається з шарів безбарвного, щільно перекриття плитка, так само, як черепиця. Кутикула сильна частина волоса і захищає тендітну внутрішню кору. Кора складається з аа білка, званого кератином. Це також місце, де меланін – природний пігмент вашого волосся – розташована. Мозок – який для волосся незрозумілої причини деяких людей буває не мати – не доходити до кінчиків волосся. Незважаючи на те, кістковий мозок містить невелику кількість пігменту, це по суті безбарвним, він, тим не менш, допомагають відбивати світло, що проходить через напівпрозорий кутикулу і кори.

Залежно від природного кольору вашого волосся, він містить один або два різних типи меланіну: Eumalin є найбільш поширеним і відповідає за темним волоссям відтінків, у тому числі каштан, кави, і чорний, в той час феомеланін сприяє світло і червонуватих тонів, таких як блондинка, карамель, імбир, і Auburn.