великий блиск для губ

Ви не можете купити блиск для губ з аптеки-якщо ви не бажаєте gloppy, липкі, жирні безлад, можливо, прикрашені невеликими шматочками різкий блиск і могили жуйки аромат. ідеально підходить для ‘підлітків, блиск для губ для дорослих повинні додати невелику Excel і колір. Але краще глоси губи зробити більше, ніж Excel вас: вони додати ефірні масла, такі як органічні мандарин, гвоздика, м’ята, лаванда, ваніль, грейпфрут і троянда. Ефірні масла не тільки додасть здоров’я, щоб ваші губи: їх природний аромат створювати миттєві ароматерапії при нанесенні на губи. Ваніль і м’ята були виявлені щоб збільшити відчуття щастя; грейпфрута і мандарина дати вам поліпшити енергії; троянди і лаванди чудові для заспокійливими напружених нервів. Блиск для губ з ефірними маслами, що робить більше, ніж зробити вас з’являються чудові: це змушує вас почувати чудове теж!

Ваш день кожен колір губ повинен бути більш приглушеним, ніж ваше нічний час, здається, але ми часто тире від роботи до вечора, не повертаючись додому. З малесенькій, зручні палітри губ, ви можете принести денні та нічні тіні разом з додатковими олівці для губ без додаткових турбот, вони вписуються у ваш гаманець! Візьміть з собою мініатюрні щільні з вашим кожен день тінь, і додати другий, більш драматичні кольору поруч з ним. Або носити блиск протягом дня і додати губну помаду для ночі. Коли ви готувалися до вечора, ваш Glammed планом колір губ буде правим і виправити, де ви це необхідно.

виборі блиску для губ

Дами з легкими та середніми колір шкіри слід використовувати світлий натуральний відтінок олівця для губ важливо і забезпечити їх кращій формі, поряд з ясним блиск для губ з чистою мерехтіння срібла для природного з’являються. Щоб ваші губи м’якими і з’являються світло-рожеві, ви можете вибудувати їх з рожевим олівцем губи і використовувати відтінку рожевого блиску для губ. Інші відтінки, які підійдуть них світло ліловий, сливовий з невеликою кількістю чистої мерехтіння золота, рожево-червоний, які можуть мати дотик чистої мерехтіння золотий, червоний і червоно-коричневий.

За кілька зайвих глоси, рулон аплікатора на тильну сторону долоні, поки вона не збирається в гору. Потім викопайте його empoyed щітка губи і витягніть його рівномірно на ваших губах. Для розтушовування губ або губ мають тонкі лінії, блиск повинна використовуватися тільки на ступиці губи. Занадто м’який і вершковий олівці для губ отримати ще більше пом’якшується застосування блиск для губ і може викликати оперення. Орієнтація на застосування блиску для губ на середину нижньої губи роблять тонкі губи з’являються більше і повніше час, щоб робити занадто Повний Поради виглядати тонше, використовуйте глибокі кольори губ питання тільки і уникнути глянсовою обробкою. Для денного здатися, що триває весь день, використовувати м’який олівець для губ визначити губ, використовувати природні кольори помади, промокніть його з тканини і уникати блиску, але в ніч, злиття олівцем лінію з помадою губки empoying аплікатора, , щоб зробити губи повніше з’являються і отримати, що spouty погляд і блиск їх йому.