великий анти старіння по догляду за шкірою і лікування поради

Copyright 2006 Девід Maillie

Реальність життя в тому, що наші тіла неминуче і, отже, наша шкіра віку. Однак у зв’язку з останніми досягненнями у догляді за шкірою і лікування промисловості ми можемо уповільнити і навіть зупинити або повернути назад цей процес. Ми чуємо про чудесні зцілення щодня на телебаченні і в журнальної реклами. Але те, що дійсно працює? Хіба можна, щоб повернути час назад і насолодитися 10 або 20 року молодої шкіри? Деякі кажуть, що не може бути зроблено, як ми генетично схильні до процесу старіння. Лікарі, дерматологи і пластичні хірурги кажуть, що це можливо, і існують методи лікування, які дійсно можуть повернути час назад і розкрити молодше, оновленої шкіри.

Номер один рекомендації дерматологів є припинення куріння. Куріння було доведено, звуження судин і призводять до зменшення кровотоку в кінцівках. Куріння також призводить до шкірі висохнути і буде старіти шкірі на 10 і більше років. Якщо Ви хочете, щоб шкіра виглядає молодшою ​​ви повинні кинути палити.

Ще одна рекомендація є належної гідратації. Рекомендується, щоб ми п’ємо 6-8 склянок води на день для належної гідратації. За даними Американської асоціації шкіри Більшість американців не правильно гідратованих, і це може призвести до шкіри втрачати еластичність і його здатність зцілювати і захищати від хвороб. Щоб перевірити правильність щіпку гідратації і потягніть шкіру між великим і вказівним пальцями. Якщо він йде назад ви правильно гідратованих. Чим довше швидше за все, ви не правильно зневоднення. Якщо вона не повертатися в коледж ви погано зневоднений. Зневоднення і неправильне гідратації може вік вашої шкіри схожий на куріння.

Дерматологи рекомендують пілінг, щоб видалити мертві клітини, прочистити пори і стимулюють шкіру. Це може бути зроблено за допомогою різних методів з маски і мікродермабразію різним пілінгу шкіри. Найбільш бажаний метод також тієї, яка використовується в більш дерматолога і пластикові офіси хірурги, ніж будь-яке інше лікування, ТСА-пілінг. ТСА-пілінг був зроблений відомим доктором Obagi яких творцями скандально відомого Obagi Blue Peel.

Obagi Blue Peel є ТСА-пілінг з додаванням синього або зеленого кольору барвника шкіри. Цей барвник кольору шкіри і вказує, які області були оброблені, а які ні. Obagi Blue Peel хороше лікування, але багато лікарі виявили, що чистий ТСА-пілінг дає кращі результати, які набагато довше і вимагають ffewer якщо будь-які наступні процедури. У той час як Peel Obagi синій може знадобитися від 3 до 5 процедур протягом часу року, чистий шкірка TCA може знадобитися тільки 1. І за ціною $ 300 до $ 500 і більше в лікування, яке може бути дуже дорогим. Останнім часом ТСА-пілінгу стала доступною для використання в домашніх на велику економію.

Пілінги ТСА є одним з найбільш ефективних анти старіння лікування через їх здатності для відлущування шкіри, прочистити пори, відновлює рН шкіри, і навіть стимулюють вироблення колагену. Це виробництво колагену пухкі шкіру і роблять її більш молодий природно. ТСА-пілінгу повинні бути додані до кожного анти старіння режиму догляду за шкірою.

Інша рекомендація триматися подалі від сонця і носити блок сонця або лосьйон з високим SPF (Sun Protection Factor). Вплив УФ випромінювання, буде старіти шкірі, пошкодження клітин шкіри і ДНК, яка може призвести до мутував клітини і навіть рак шкіри. Візьміть за правило кожен 1 день ви витрачаєте незахищеними на сонце робить шкіру менш 10 днів старше. Це не буде схоже на питання, на перший, але це дійсно додає після паузи. Хто хоче мати старе, зморшкувате і шкіри, як шкіра? Захист від сонця є обов’язковим для будь-якої анти старіння шкіри лікування догляду або лікування.

Витратьте час, щоб належним чином захистити вашу шкіру і вона буде виглядати здоровою і молодшого протягом довгого, довгого часу.