Природні засоби правового захисту для вашої проблема лупи

Лупа дуже дратує і це часто може бути дійсно свербіж теж! Як правило, він включає в себе пролиття мертві клітини шкіри на волосистій частині голови, яка зазвичай непомітна, але з проблемою лупи помітно.

чому лупа виникає і природні способи, щоб позбутися від нього

Більшість людей вважають, що лупа пов’язана з сухою, зудить шкіри голови. Тим не менше, те, що ви можете не знати, що лупа насправді викликані занадто багато масла на шкіру голови.

Звичайні лупи часто плутають з себорейний дерматит, який викликає великі пластівці з’являються, як правило, з симптомами також демонструють навколо носа, брів і вух.

Крім того, якщо лупа є вельми серйозним, воно може бути результатом псоріазу. Як правило, лупа може виникнути в будь-якому віці і на обох статей і її треба лікувати якомога швидше, в іншому випадку воно може погіршитися.

Є багато ліків шампуні наш там для лікування лупи, але не всі знаходять це корисним. Так, все більше і більше людей звертаються до природні способи, щоб запобігти їх лупа.

Вони дешевші, іноді більш ефективним, і багато м’які на шкіру, так що зрозуміло, чому натуральні продукти стають все більш популярними.

Деякі природні засоби від лупи включають в себе:

Аюрведа

Така терапія включає масажу шкіри голови. Вважається, що погана циркуляція часто може бути причиною лупи та, масажуючи шкіру голови, ви допомагаєте відновити в них кровообіг знову.

Важливо використовувати кунжутне масло той час масажу шкіри голови і це повинно бути зроблено близько 9:55 хвилин, принаймні, раз на тиждень. Після масажу масло в, ви повинні потім душ, це з вашої вечірнього душу.

Пажитник є трава, яка також використовується в Аюрведе, і вважається, що якщо змішати його з медом і з’їсти його, або ви можете з’їсти його на свій день, це допоможе пережити лупи.

ароматерапія

Якщо ви все ж хочете використовувати шампунь від лупи, є щось ще, що ви можете зробити, щоб збільшити шанси на усунення проблеми. Це включає в себе шампунь як зазвичай, то хай волосся висохнути перед заглибившись кілька крапель розмарину і лимона і ефірні масла в долонях.

Масаж масла в шкіру голови, а потім ретельно зачісуватися за допомогою м’якої щітки. Це відомо як ароматичні формулу, щоб допомогти з лупою.

гомеопатія

Вважається, що різні засоби правового захисту гомеопатія може ефективно сприяти усуненню лупи. Якщо у вас є особливо товстих лупи, який дійсно свербить і миття волосся робить шкіру голови дуже суха, то рекомендується сірки. Sepia також вважають, допоможе заспокоїти шкіру голови і лікування вологої, чутливих ділянках волосся.

вітамінів і мінеральних терапії

Льняна олія як відомо, зменшує лупа і просто столова ложка на день на те, такі як картопля, можуть реально допомогти вам з вашою проблемою лупи. Льняна олія скорочує шкіру масла виділеннями, які часто пластівців і викликати лупа.

Ви можете купити лляне масло у вигляді таблеток, які можуть бути легше для деяких людей, і вважається, що однієї чайної ложки масла коштує близько трьох капсул. Ви можете знайти лляне масло в більшості магазинів здорової їжі.

Загальна лупа піддається лікуванню, і це ніколи не слід лікувати. Якщо його залишити, він дійсно може стати набагато гірше, а в крайніх випадках, випадання волосся, як відомо, відбуваються. Якщо у вас виникли проблеми усунення проблеми і ви пробували все на ринку, було б краще проконсультуватися з лікарем.

Вони будуть в змозі дати вам правильний діагноз і запропонувати ефективні методи лікування для вас.