Ліпосакція краще видалити жир з ізольованих частин

Ліпосакція являє собою процедуру, яка видаляє кишенях жиру з різних частин людського тіла. Якщо ви роздумуєте про ліпосакції, переконайтеся, що ви вибираєте лікаря, який, яким можна довіряти, які можуть застрахувати вас терпіти біль і мінімальними ускладненнями.

Більшість людей пройти ліпосакцію, щоб видалити жир з таких областях, як стегна, живіт, сідниці і спину. Кандидати намагалися вправи і дієту, щоб поліпшити зовнішній вигляд свого тіла, проте вони не в змозі видалити кишені жиру в ізольованій частині тіла.

Кандидати повинні почати з вибору лікаря, який може виконати процедуру. Ви повинні вибрати пластичного хірурга, який має більше двох років досвіду в цій області і може надати вам або посилання або фотографії до і після, щоб показати свою роботу. Якщо ви не впевнені, пластичний хірург, попросіть друга або родича.

Як тільки ви обираєте лікаря, пластичний хірург попросить вас на консультацію сесії. У ході засідання, лікар задасть вам питання про вашу медичної історії і ваші цілі та очікування. Дана сесія є час, щоб поділитися з лікарем, що вам подобається і не подобається у вашій конструкції кузова.

Лікар також розгляне вашу шкіру і визначити оптимальну кількість жиру, щоб усунути на вашому тілі. Зазвичай лікар не захоче видалити занадто багато жиру, тому що це може призвести до кусковатості в шкірі або небажаних вм’ятин.

Крім того, тим більше жиру видалені великий ризик ускладнень. Якщо ви курите, ви повинні припинити місяців до процедури. У період проведення консультацій, лікар може попросити вас заповнити форми. Крім того, в ніч перед операцією, ви повинні швидко, якщо лікар буде використовувати загальний наркоз.

Процедура зазвичай проводиться під загальною або місцевою анестезією. Під час процедури лікар спрямовані на усунення оптимальна кількість жиру, який призведе до мінімальним втручанням в навколишню тканину і кровоносні судини. Доктор також переконатися, що рідина залишається збалансованим і без перешкод. Лікар видалити жир використанням трубки і всмоктуючого пристрою.

Після процедури людина повинна бути в змозі повернутися до роботи протягом декількох тижнів після процедури. Лікар може також попросити Вас, щоб носити компресійний білизна або пов’язки протягом декількох тижнів. Якщо лікар використовує певний тип швів, то він чи вона захоче, щоб видалити їх протягом двох тижнів. Якщо ви відчуваєте біль, лікар може призначити знеболююче або попросити вас взяти без рецепта ліки. Зазвичай набряки та синці спаде через кілька тижнів після процедури.

Хоча пацієнт буде бачити зміни через кілька днів після процедури, остаточний результат не може бути очевидним тільки після набряк спадає, які можуть бути до шести місяців. Якщо ви зацікавлені у втраті жиру в певних частинах вашого тіла, ви можете розглянути питання про ліпосакції. Якщо процедура виконана правильно повинні бути мінімальними ускладненнями або ризиків.