Ліпосакція безпеку – п’ять критеріїв безпеки ліпосакції

Хоча ліпосакція безпеки має значно покращився за останні тридцять шість років після операції почався його зростання популярності, є кілька важливих кроків, які ви повинні прийняти для того, щоб переконатися, що у вас є найбезпечніший, гладкий і швидкий відновлення процедури ліпосакції ви може.

Наступні 5 порад розрізняються по складності, але кожен з них життєво важливі.

1. бути в пристойному здоров’я:

Для того, щоб мати найбільший вплив з вашої операції ліпосакції, ви повинні переконатися, що ви є підходящим кандидатом для хірургії.

У зв’язку з помилкою, що ліпосакція це інструмент, втрата ваги, багато людей нехтують області особистого здоров’я і благополуччя.

Ідеальний кандидат на ліпосакцію (і гарантувати, що процедура робиться безпечно) є фізична особа, становить 10 – 20 фунтів від своєї ідеальної ваги, має здоровий спосіб життя, і у віці 45 років.

2. знайти правильний хірурга:

Іншим важливим критерієм для ліпосакції безпеки знаходження належного хірурга для цієї конкретної косметичною процедурою. Шукайте хірурга з наступними атрибутами:

* Сертифікована Американським радою з пластичної хірургії
* Етичні та щирим про всі ціни, ризиків і відновлення
* Має не менше 5 років досвіду роботи і авторитетних відгуки від минулих клієнтів

Хірург з цими критеріями не підведе вас, і добре стоїть його або її ціни.

3. знайти хірургічного центру:

Ліпосакція безпеки має багато різних важливих елементів, але одним з трьох найбільших (два інших раніше згаданих) надає ваша операція робиться в акредитованому хірургічному центрі. Це дає хірургу доступ до сучасних технологій (кращі інструменти), медичного персоналу (який допомагає спостерігати за вами), а також більш стерильному середовищі (яка дозволяє відновлювати легше, і зменшує ймовірність наявності інфекції або інших Відновлення проблема).

4. отримати додаткові операції:

Більшість людей хочуть декількох зонах відкладення жиру видаляються. Деякі з найбільш популярних є сідниці, стегна, “ручки любові”, і черевного преса. Оскільки багато людей бажають, щоб ці області зроблено, є спокуса, щоб вони зробили все за один раз.

Не роби цього. Якщо Ви шукаєте безпечний спосіб отримати своє тіло у форму, яку ви відчуваєте, що заслуговуєте, ви будете потребувати, щоб зробити це в покроковому режимі. Видалення занадто багато жиру в один час примушує ваше тіло, щоб піти в шок, і привела до численних ускладнень (навіть смерті) з деякими пацієнтами.

5. продовжувати рухатися:

Після ліпосакції безпека так само важлива, як безпека під час самої операції. Намагайтеся, щоб рухатися (настільки, наскільки це зручно і рекомендовано лікарем) для того, щоб тримати своє тіло від формування тромбів. Хоча згустки крові відносно рідкісні, мають малорухливий спосіб життя після важкої операції, такі як ліпосакція може привести ваше тіло до незвичайних речей. Продовжуйте рухатися, і ви знижуєте шанси, що це ризик.