Контрольний список жирної догляду за шкірою шкіру жирної безлад

Будьте чесні — ви один з тих людей, хто має справу з жирної догляду за шкірою? Соромно зізнатися в цьому самому собі, не кажучи вже про інших. На їх думку, люди часто бачать жирної шкіри, як брудний і недоторканним. Часто людина може бути позначений як ледачий за те, що жирна шкіра. Це всього лише питання мити обличчя, чи не так?

Ні.

Жирна шкіра, як правило, не результатом того, що нечисто. Хоча є люди, які не досить, і душ є надлишки масла. Gross! Ні, жирної шкіри, як правило, викликані спадковим або гормональних речей.

Таким чином, якщо один з ваших батьків має жирну шкіру, ви, ймовірно, теж. Гормональні зміни також викликають жирної шкіри. Багато підлітків впоратися з цією проблемою щодня, оскільки їх тіла ростуть у доросле життя. Вагітні жінки і жінки, близько до їх період також боротися з жирною догляду за шкірою.

У всякому разі, суть в тому, … у вас жирна шкіра. Ви повинні просто жити з ним? Ні, ви можете подивитися в жирних продуктах по догляду за шкірою. Я впевнений, що ви принаймні, переглядати їх вже. Після жирної шкіри є одним з тих речей, що мало хто просто прийняти про себе.

Жирні продукти по догляду за шкірою прості для розуміння. Ви хочете, щоб продукт, який буде контролювати виробництво нафти сальних залоз. Менше масла, ваша шкіра буде світитися, нарешті, як слід.

Тепер, ви можете думати, що ваша шкіра жирна, тому що ви не мити обличчя досить бадьоро. Все, що вам потрібно зробити, це скраб важче і довше, і масло буде йти. Неправильно. Якщо ви зробите це, ваша шкіра буде тільки виробляти більше нафти в якості захисту.

Ніколи не бути грубою з вашою шкірою. Особливо, шкіри обличчя.

Дерматологи часто рекомендують жирних продуктів по догляду за шкірою, які очищають ретельно, але обережно. Шукайте продукти, з низьким рівнем рН, оскільки вони є найніжнішої і найбільш ефективним пробки масла. Відмінний продукт буде видалити надлишки масла, але зберегти захисний шар вашої шкіри жирних кислот недоторканими.

Один фаворитом серед дерматологів є альфа-гідрокси кислоти (AHA). Пілінг на основі фруктових кислот видаляє масло нарощування. Дослідження показують, що AHA це може також допомогти стимулювати природні зволожувачі вашої шкіри — гіалуронової кислоти і колагену.

З правого лінії по догляду за шкірою, ви можете закінчити прокляття жирної шкіри. Мило та порошки не добратися до кореня проблеми. Насправді, вони роблять це гірше. Натомість шукайте режим догляду за шкірою, призначені для видалення надлишків олії.