Lake Mary перукарні – випрямлення волосся

Японський випрямлення волосся є постійний метод випрямлення волосся, який використовує теплову відновлення для випрямлення волосся людини. Цей метод також називають rebonding. Японський випрямлення волосся використовуються хімічні речовини, як Liscio, Юко і Біо іонів. Різні перукарі використовують різні типи хімічних речовин залежно від наявності. Кожна з цих хімічних речовин діяти аналогічним чином, однак, ви повинні взяти на себе нитку, щоб перевірити, якщо у вас алергія на них. У порівнянні з традиційними методами, ця процедура забезпечує перманентне випрямлення, але ви повинні відвідати ваш стиліст для випрямлення знову виросли волосся.

Японський випрямлення волосся виникла в Японії, як випливає з його назви. Liscio процесу це оригінальна версія цього лікування і в ці дні, деякі інші хімічні речовини також використовуються для цілей випрямлення волосся. У результаті цього лікування, ваші волосся буде постійно бути випрямлені, але ви повинні були зробити сенсорним вікна принаймні, два рази на рік, щоб підтримувати пряме волосся, незалежно від його зростання. Хоча це лікування широко використовується, він не підходить для людей, що мають дуже тонкі африканських волосся. Цей тип волосся не може розглядатися, тому що тонке волосся не зможе протистояти впливу хімічних речовин. Крім того, люди, які мають дуже тонкі або сильно пошкоджених волосся не може взяти це лікування.

Японський випрямлення волосся включає дисоціації і формування зв’язків сірки. Спочатку на основі білка хімічний будуть застосовані який буде промивати після деякого періоду часу. Волосся будуть сушити і ваш стиліст буде нарощувати напругу в для випрямлення волосся його. Потім хімічний нейтралізатора буде застосовуватися для заохочення формування сірка. Волосся будуть потім обполіскують, сушать і усунені завершити процес випрямлення. Після прийняття японського випрямлення волосся, ви не повинні використовувати будь-який шампунь протягом 6 днів, а потім ви можете звертатися зі своїми волоссям нормально.

Зворотною стороною лікування є використання штучних хімічних речовин, який підняв тривогу серед людей, які віддають перевагу випрямлення волосся. Як звичайно, хімічні речовини не придатні протягом тривалого періоду часу. Це японське випрямлення волосся є занадто дорогим і топ-салонах плату в розмірі $ 800 на лікування. Ви також повинні витрачати на Touch Ups тому що без цього, ви не можете підтримувати пряме волосся. Якщо ви дуже серйозно ставиться до випрямлення волосся назавжди і не зазнали інші хімічні обробки розірвати волосся, то ви можете дуже добре йти вперед з японською процедури випрямлення волосся.