це сандалі сезону-ноги твої готові до шоу

Сандал сезон тут, і ваші ноги не можуть сховатися. Якщо стан ваших ніг менш досконалий, ви не самотні: Майже 90 відсотків людей мають стопи, в тому числі сухі, грубі п’яти, п’яти мозолів і тріщин п’яти.

Регулярний педикюр може допомогти зберегти ноги в хорошому стані, але тільки 20 відсотків жінок отримують педикюр на регулярній основі. Для багатьох з нас, регулярний педикюр може стати дорогим і трудомістким. Так що всім нам робити?

Лікування мозолів і сухий, тріщини на п’ятах включає в себе поєднання як зволожуючі і отшелушивающие. Зволожуючий допомагає шкірі відновити пружність і еластичність, а пілінг допомагає видалити зовнішні шари мертвої шкіри.

По-перше, замочування ноги в теплій воді протягом декількох хвилин, щоб допомогти пом’якшити зовнішній шар жорсткий шкіри. Потім, використовуючи мозоль файл або пемзою, злегка відшліфуйте області і протерти верхній шар шкіри. Готово, потерши на деяких крем для ніг зволожуючий, уникаючи лосьйони, які можуть містити сушіння алкоголю.

Якщо ви шукаєте рішення ще простіше, нова CracKare ® Зволожуючий Стік або патч може працювати для вас. Обидва розроблені спеціально для зволоження навіть дуже сухий, тріщини на п’ятах.

Палка версія поставляється в акуратній твіст-аплікатор, який до може бути нанесений безпосередньо на п’ятах, не використовуючи рук втирати його дюйма Він містить багатий кондиціонери, які покривають підборах з інтенсивними зволожуючими і залишити оклюзійної бар’єр кондиціонування на них, що ущільнення в волозі для глибоких , довгострокові кондиціювання та захисту. Його вазелін основі формула містить натуральні рослинні екстракти, які швидко пожвавити і пом’якшити жорсткі п’яти.

CracKare Зволожуючий патч, який може бути максимальну зручність, є унікальним патч клей, призначений для безпечного обернути навколо п’яти. Він залишається на місці і тримає підборами в постійному контакті з багатою пом’якшуючими засобами для кондиціонування годин інтенсивного зволоження.

CracKare можуть бути застосовані як частина повсякденного життя, після ванни або душу або перед сном для інтенсивного лікування протягом ночі, і тепер доступна на Walgreens і Rite Aid.

Якщо ви ставитеся до ваших ніг права, вони будуть з гордістю бути готові показати, а не тільки під час сезону, але сандалії цілий рік.