мікродермабразії будинку – переваги лікування в домашніх умовах

Що таке дім мікродермабразії? Як правило, це використання тій чи іншій формі мікроскопічних кристалів або грубою поверхнею паличкою для відлущування шкіри, не виходячи зі свого будинку. Ось як все просто.
Мікродермабразія, однак, це не просто мити очищення шкіри (і це не як інвазивні і дорогі як хімічний пілінг або дермабразія). Використання мікродермабразії не тільки очистить шкіру або очистити пори, як це не просто лікування акне, хоча ці побічні вигоди. Відторгнення від нудної і сухої шкіри це тільки початок того, що він робить. Головна мікродермабразії імітує професійне лікування, але з тією перевагою, значну економію засобів і методів лікування на вашому власному зручність.
як мікродермабразія працює
Більша кількість пошкодженої і зрілої шкіри віддаляється тертям мікродермабразії кристалами проти вашої шкіри, ніж ви отримали б від обличчя. Ви можете просто підняти від поверхневих шарів шкіри проблеми, як шрамів від вугрової висипки і інших товстих шрамів, зморшок, зміна кольору шкіри і розтяжок по очищення від рогового шару, зовнішнього шару епідермісу. Оброблену шкіру відразу після сесії буде показати різницю; скраб не привести до вашої шкірі бути чутливим і червоний. Очікується, що після лікування.
Після низки процедур лущення шкіри, шар під епідермісом (шкірний шар) перетворюється хімічно. Візерунком клітини шкіри себе краще. Клітини шкіри замінені більш швидкими темпами. Ці клітини більше. Колагенових і еластинових волокон стають більш численними. Зріла шкіра не такий товстий, як молодий шкіри і збільшення товщини клітин шкіри буде позбутися від зморшок. Як лікування рубців, microdermbrasion буде розчинятися шрамів від вугрової висипки і інші неприємні шукає недоліки шляхом регенерації шкіри знизу. Він усуває проблеми пігментації на шкірі починають заново.
Головна мікродермабразії кремів і лосьйонів
Такі ж результати мікродермабразію може бути досягнуто за рахунок використання відшаровується крему. Ці мікродермабразію лосьйони працювати в ряд способів атакувати же захворювань, як про лікування мікродермабразію, зменшуючи ознаки передчасного старіння і видалення старого і грубих рубців. Вони можуть бути використані самі по собі або в поєднанні з професійною або будинку лікування для підтримки результатів.
Мікродермабрасіон креми включають грубі кристали, як правило, або оксид алюмінію, бікарбонат натрію, хлорид натрію або оксид магнію. Ви повинні також необхідно лікування акне, ви можете розглянути виборі продукту з оксидом алюмінію як показують дослідження того, щоб мати антибактеріальні властивості. Цілком природні процедури по догляду за шкірою також може тепер бути знайдено легко доступні.
Різні інгредієнти знаходяться в лосьйонах мікродермабразію відшаровується. Ці лосьйони часто приходять з необхідними вітамінами для здоров’я шкіри, такі, як А, С і Е. Інші будуть також поставляються із заспокійливим шкіру і / або протизапальних інгредієнтів, таких як алое віра, для усунення побічних ефектів лікування. Крім того, як активні ферменти можуть допомогти в руйнуванні надлишок шкіри, вони також включені.