келоїдні рубці, що саме вони

Також відомий як келоїдні, келоїдні рубці дуже часто причиною збентеження. Ці шрами розвиватися як еластичне ураженні або червоного кольору або світло-рожевий теж у вигляді куполоподібної форми. Кілька шрамів келоїдних може бути абсолютно нешкідливі і є доброякісними, в значній мірі, але кілька викликає багато свербіж і гній теж розвиваються протягом часу. Увійшовши на лікування келоїдних хірургічно не забезпечує загальне ліки від шансів рецидиву досить високі.

Існує припущення, що келоїдних рубців розвивати коли рана заживає або є неконтрольоване зростання колагену, що призводить до утворення келоїдних рубців. Як згадувалося раніше, ці шрами можуть значно відрізнятися за їх текстуру і колір теж, а часом нагадують гіпертрофовані рубці. Як Є багато факторів, які впливають на рубці, немає одного певного лікування келоїдних яка допоможе позбутися рубців. Однак освітлення шкіри допоможе в значній мірі для покриття шрами.

Є ряд продуктів OTC (позабіржовий), як шкіра блискавка креми, гелі та мазі, які стверджують, зменшити рубці. Однак було виявлено, що використання цинку є дуже ефективним у лікуванні келоїдних. Таким чином, навіть коли ви прийняли рішення про купівлю крему для освітлення шкіри, це строго рекомендується, що ви йдете за списком інгредієнтів і з’ясувати, якщо до його складу входять цинк і будь-які інші натуральні продукти, які не викликають подальше пошкодження шкіри.

Існують різні види лікування келоїдних, а також креми, які полегшують освітлення шкіри. Мало хто з них мають компоненти антигістамінні і кортикостероїди, які дозволять скоротити рубців. Один близький погляд на лікування келоїдних дасть вам уявлення кращих альтернатив, що ви можете вибрати і найчастіше це відбувається в кремах для шкіри блискавки, які мають дуже мало побічних ефектів, якщо вони зроблені з натуральних рослинних продуктів.

Правильний вигляд крему освітлення шкіри і не показати шрами так багато. Тому, потрібно сконцентруватися на використанні цих освітлення шкіри креми, які працюватимуть позитивно на шрами, які періодично повторюються в природі і намагаються замаскувати проблеми. Ви просто повинні взяти тайм-аут, щоб піклуватися про, як ви виглядаєте і визначити ідеальний режим догляду за шкірою, щоб виглядати хорошим для будь-якого випадку.