Головна відбілювання зубів

Це було недавно, що, якщо вам потрібно отримати білі зуби, це означало, дорогі візит до стоматолога. Час змінився, проте, з зубів в домашніх умовах Відбілювання комплекти заболочування ринку, пропонуючи чуйний і швидкий результат при правильному використанні.

Будинки відбілювання зубів є хорошим перепочинок людям, які не мають в наявності вільного часу йти до стоматолога і ВООЗ також на низький бюджет. Головна відбілювання зубів комплекти можна отримати за мінімальну швидкість, і все ж бути якісної продукції.

Ці набори можуть бути aacquired у вигляді смуг, лотки і кисті аплікаторів. Відбілюючі смужки мають гель на них і розміщені на передній частині зубів, щоб полегшити їх. Відбілювання лотки заповнені гелем і тримати в роті протягом декількох годин на день, іноді на ніч. Кисть аплікатори занурюють у відбілюючим гелем, а потім щіткою на зуби. Ці продукти процесу через окислювачі, такі як пероксид, які допомагають позбутися плями на емалі зубів, і інші інгредієнти, які допомагають зламати downthe речовина, яка сприяє пожовтіння зубів.

Ці продукти знебарвлення адресу в чому таким же чином, як і відбілювання у стоматолога б, але з меншим рівнем пероксид. Це не є дорогою процедурою, і багато з цих продуктів ефективно працювати як роздутий При регулярному застосуванні протягом значного періоду часу.

Залежно від продукту відбілювання обраний, відбілювання може піти про більш різні проміжки часу. Початковий момент часу ви зазвичай свідками Відмінності починаються після чотирнадцяти днів, але кілька продуктів дійсно дають результати раніше, ніж це. Як довго зуби залишаються білими залежить від гігієни порожнини рота користувача та послідовного застосування продукту. Більшість домашніх відбілювання зубів комплекти вимагають, щоб вони були розміщені на зуби, принаймні, півгодини щодня.