imporve поломки від випрямлення волосся

Поломки волосся і вигнуті волосся від випрямлення системи важко поліпшити. Ось деякі рекомендують пропозиції, які допоможуть вам волосся. Але спочатку запитаєте ви повинні задати собі наступні питання: коли ви отримаєте ваш TR? Яка система це було? Коли ви помітите, вигини – ви знаєте, що стиліст зробив не так? Ви бачили поломку? Просто цікаво, що ви так довго переживає.

Рекомендації:

1. Переконайтеся, що ви отримаєте деяку кількість білка лікування. Такі продукти, як Глибока палива Redken, у Окара Rene Furterer для волосся лікувальні маски для ремонту, або білка Фредерік Fekkai в RX Маска для волосся кілька хороших продуктів. Деякі з них використовуються різні, ніж інші. PPT Догляд Id слід використовувати тільки раз на 3-4 тижнів для пошкодженого волосся. Я вважаю, інші можна використовувати більш регулярно. Якщо ваш стиліст зробить безкоштовними глибокого кондиціонування процедури на волосся (безкоштовно, звичайно, так як вони зіпсував ваш волосся), я дуже рекомендував би виконання їх приблизно раз на місяць.

2. Вам потрібна глибока зволожуючий шампунь і кондиціонери. Я регулярно використовую шампунь Redken Allsoft & Conditioner або Юко Phiten Белла Шампуні та лікування. Є й інші хороші брендів там.

3. Масло жожоба!! Це чудово для сухого волосся або для змащення вигинів, так що вони не розщеплюються або обламуються. Ви, ймовірно, може використовувати інші типи волосся нафти, а також. Я знаю когось з Loon Прекрасний форум, який отримав вигини минулого літа, і вона не придбала багато поломки взагалі, можливо, через використання даного продукту (а також з великою обережністю її волосся). Деякі люди цього занурити у волоссі і спати в ньому протягом ночі (з рушником на подушці), а потім шампунем як звичайно. Це дійсно допомогло моїм волоссю, так як я використовую його. Я не бачу, сухість, як я зробив раніше.

4. Будьте ніжні і піклуватися про вашому волоссі. Не тягніть, не використовуйте жорсткі хвостики, не використовуйте кліпів, якщо ви можете допомогти йому, не використовуйте щітку на ваше волосся, поки вона волога. Спробуйте використовувати широкий зубчастий вибір, щоб розчісуйте волосся – він буде працювати через ваші волосся гладкими і не буде тягнути на ці сухі / вигнутих областях.

5. Отримати регулярно розчищати волосся.

6. Приймаючи вітаміни і бути здоровим, ймовірно, допомагає теж! 🙂

Я сподіваюся, що це поради будуть корисні для вас. Я люблю Санкт-