Fraxel 101 – про Fraxel

Не багато людей мають ідеальну шкіру. Насправді, у більшості людей є недоліки. Прищі, вік, сонце, і екологічні фактори можуть пошкодити поверхню шкіри. Багато людей, які незадоволені своєю зовнішністю шукати Fraxel ® лазерного лікування для поліпшення текстури і зовнішній вигляд їх шкіри.

Fraxel лазерного лікування може бути використана для видалення або зменшення кількості різних дефектів шкіри. Fraxel ® лазерного лікування використовувати тепло від лазера для відновлення пошкодженої шкіри. Fraxel ® є дуже точним і це робиться на місці на спотової основі. Fraxel ® використовується не тільки на шкірі обличчя. Fraxel ® може бути використаний в будь-якому місці тіла, щоб поліпшити шрами, плями, розтяжки, та інші дефекти.

Fraxel ® лазерного лікування працюють в дуже унікальним способом. Під час процедури Fraxel ® лазер шкіри нагрівається створення невеликого рани в поверхневих шарах поверхні. Наявність рани стимулює природну реакцію загоєння в організмі. Під час процесу загоєння колагену і нових клітин шкіри проводиться. Це робить шкіру більш повні, більш гладкою, і більш молодий на вигляд.

Багато людей вважають за краще Fraxel ® лазерної терапії, тому що вона не є інвазивної процедурою. Ні розрізів не проводиться під час процедури і терміни загоєння мінімальна. Крім того, люди можуть розглядати тільки в декількох відвідин офісу і досвіду мало побічних ефектів.

Лазерні Fraxel ® є дуже ніжним і це не призводить до подразнення шкіри. Справді, лазерів Fraxel ® безпечні для використання навколо очей, тому що вони настільки точні. Fraxel ® лікування стають ідеальним способом випливати шкіри і усунення зморшок і рубців.