як тьмяний засмаги працювати

Тьмяний засмаги не те ж саме, як вони були декаду тому. Вам більше не доведеться турбуватися про оранжевого або плямиста шкіра. Бронзатор минулого були замінені на лосьйони та спреї, які насправді вступає в хімічну реакцію з вашою шкірою, даючи вам природну засмагу. Але як саме вони працюють.

Сьогодні засмаги та спреї використовувати хімічну речовину під назвою DHA Дігідроксіацетон або для стислості. DHA є цукор, який вступає в реакцію з амінокислотами. Мертві клітини на поверхні шкіри містять амінокислоти і коли DHA вступає в реакцію з ним, це затьмарює вашу шкіру. Це абсолютно нешкідливий процес, який легше контролювати, ніж бронзатор в минуле. Ви можете керувати тим, як темні рудувато-коричневого Ви отримуєте рахунок застосування більш-менш продукту. Єдиним недоліком цих сонце засмага лосьйони та спреї в тому, що вони мають відносно коротке життя. Тому що ваш організм постійно пролиття мертві клітини шкіри на поверхні шкіри, вам доведеться повторно Таннер часто.

Ви повинні використовувати деяку обережність при використанні крему для засмаги без сонця. Пам’ятайте, що на відміну від регулярного засмага з солярію вони не захищати вас від перебування на сонці. Використовуйте сонцезахисний крем, як якщо б у вас не було засмаги взагалі. Крім того, ви повинні перевірити Таннер на прихованої частини вашого тіла перед його застосуванням по всьому вашої шкіри. Тіла у всіх різні, і ви не знаєте точно, як буде реагувати ваш.

Тому, перш ніж ви йдете спекти себе на сонці, розглянути інші альтернативи. Ви можете дякувати себе через десять років за шкоду, ви не привести до вашої шкіри.