як дати ідеальний розслабляючий масаж

Вірний шлях, щоб зробити гру для когось, що потрібно знати, як дати хороший масаж. Хто може встояти, що їхні спини, шиї, плечей і потер замішують, випускаючи все напруга дня? Багато людей не роблять це досить довго, або занадто швидко, деякі з них просто не впевнені, достатньо, щоб дати їй іти.

На жаль, в результаті даючи професійного рівня масажу є те, що вимагає підготовки і роки практики, які не у всіх є час, ні гроші за, але ці маленькі підказки, поради, і я можу надати Вам ідеальне місце, щоб дати просту, але задовольняють масажу .

Підготовка для масажу має велике значення, оскільки багато людей не беруть до уваги всі аспекти, коли вони починають, необхідність зупинки масажу як тільки ви почали не тільки дуже дратувати одержувача, але може також зруйнувати досвід для них .

Чотири речі звернути особливу увагу при підготовці тіла для масажу є наступні;

* Опорна поверхня: Якщо ви некваліфікований шанси на масажному столі вашого власного, ймовірно, буде нульовим. Ви хочете, щоб одержувач лежачим десь зручно, що достатньо сильні, щоб витримати їх вага, як твердий матрац. Щось на зразок дивана не буде ідеальним, оскільки це може бути занадто м’яким і не буде підтримувати тіло. Це також зробить його важким для вас, щоб досягти обох сторін в рівній мірі.

* Площа: Переконайтеся, що ви даєте собі достатньо простір для переміщення, так що майте на увазі, якщо ви розмістите їх біля стіни або в кутку, як ви будете дістатися до іншої сторони і т.д.?

* Атмосфера: Очевидно, що ви не хочете, телебаченням, ревучим у фоновому режимі! Виберіть розслаблюючу музику, запаліть кілька лаванди ароматичні свічки, приглушити світло і спробувати уникнути будь-яких можливих перерв, поки ви працюєте, наприклад, Вимкнення телефону, переконавшись, що ніхто не буде стукати на вас і т.д.

* Одяг: Переконайтеся, що ви носите те, що буде розтягнути і дати, як ви масажу, де Ви не обмежені лише кілька рухів. Еластичний топ або футболку не було б ідеально, як ви, безсумнівно, отримати гарячий під час роботи. Ти одержувачу в ідеалі повинна бути голою під рушником таким чином, немає ніяких обмежень. Якщо вони не відчувають себе комфортно в оголеному, пари трусів буде добре. Жінки повинні бути безбюстгальтерная тому у вас є безперешкодний доступ до їх спини, хоча, якщо вони не відчувають себе комфортно з цим, то його обійти.