як ви можете мати м’яку і красиву шкіру

Чи знаєте ви, що для тривалої м’якою і красивої шкіри, є ряд важливих інгредієнтів? Є інші, які слід уникати. Всі хочуть красивою натуральної шкіри, але більшість людей не знають, як його отримати і косметичних компаній не допомагає справі.

Нам сказали, щоб шукати креми, що містять колаген або тварини форма вітаміну А, відомий як ретинол. У деяких продуктах, синтетичний варіант вітаміну використовується. Безпеки і користь для здоров’я синтетичні вітаміни є сумнівними.

Надмірна кількість тваринної форми вітаміну А є токсичними. Форми містяться в рослинах, відомі як каротиноїди, нетоксичні. Організмі перетворюється на ретинол Каротиноїди в міру необхідності. Будь надлишок проходить через тіло, без ефекту. Коли справа доходить до зовнішнього вигляду шкіри, ретинол може викликати пожовтіння або гіперпігментації.

Колагени не є ефективними інгредієнтами для м’яких і красивої шкіри. Білок є важливим компонентом шкіри, але клітини не можуть прийняти її, так як молекули занадто великі. Амінокислотні ланцюги знаходяться в колаген також занадто довго, щоб бути корисним для формування нових волокон.

Один із секретів для красивих природних шкіра ламінарії. Видове різноманіття називається Вакаме особливо корисно. Це хороше джерело вітаміну А, і було показано в клінічних дослідженнях для інгібування ферментативної активності, який руйнує гіалуронової кислоти, глюкоза-амінокислоти комплекс, який допомагає пов’язують клітини шкіри і волокон один з одним. Втрата гіалуронової кислоти викликає темні кола під очима і обвислій.

Інший з інгредієнтів для м’яких і красивої шкіри є короткою ланцюгом амінокислоти, відомі як пептидний комплекс. Вони сприяють виробництву нових клітин і може пов’язати з про-колагенові молекули з утворенням нових волокон. Компанії використовують різні пептиди. Деякі природні. Інші синтетичні. Для красивою натуральної шкіри, краща називається Cynergy ТЗ. Вона добувається з овечої вовни і акуратно оброблені, так що амінокислоти зберігають свою поживну цінність.

Якщо ви хочете красиву натуральну шкіру, необхідно шукати продукти, які не містять штучних консервантів і додав ароматів, навіть природно зустрічаються. Це дві найбільш поширені причини почервоніння, подразнення і запалення. Хронічне запалення відіграє важливу роль у процесі старіння. Інші інгредієнти можуть також мати небажані впливає.

Мінеральне масло, наприклад, є одним з найбільш поширених інгредієнтів в лосьйон для тіла, але воно, одержуваних з нафти (бензин) побічних продуктів. Пахне жахливо, тому для того, щоб включити його в лосьйон, виробляє додати багато ароматів інгредієнтів. Це не схоже на шкірне сало шкіри, нафта, що видобувається людського тіла. Він забиває пори і можуть містити токсичні речовини.

Для м’якою і красивою шкіри, кращі лосьйони для тіла містять Cynergy TK, вакаме водорості, масло жожоба, виноградних кісточок і оливкове масло. Якщо ви використовуєте їх, ви будете мати гарні натуральну шкіру, гарантовано.

У підсумку, є кілька ліній продуктів, які включають фразу «м’якою і красивої шкіри” у своїх назвах. Я б не витрачати свої гроші на будь-який з них.

Щоб дізнатися більше про інгредієнти для здорової шкіри і інші неймовірні природні речовини для природного здорового догляду за шкірою, відвідати мій сайт сьогодні.