які продукти гліколевої кислоти сприяють омолоджуючий догляд за шкірою

Гліколева кислота продукти дуже корисні для шкіри. Цей інгредієнт також відомий як
Альфа-гідрокси кислот або AHA. Бажаю їй подзвонили чимось ще, тому що думка про те, «кислота» на шкіру перетворюється деяких людей геть. Коли я чую слово я думаю про акумуляторну кислоту і який збиток він може зробити, якщо він отримує на щось. Будьте впевнені шкірою гліколева догляду не так суворі. Найчастіше вони виготовляються з натуральних джерел, таких як фрукти, цукрова тростина, молоко кислот.

Гліколева догляду за шкірою входять в різні сили в середньому на позабіржовому рішень складає близько 10%. Якщо ви виявили продукти, щоб надавати дратівливу дію на шкіру, я пропоную почати повільно зі зниженням сили і частоти з використанням тільки одного AHA продукт за один раз, поки ви не знаєте, як ваша шкіра буде реагувати. Для того щоб скористатися перевагами продукції, концентрації щонайменше 8% є необхідним.

Гліколева кислота є розумним інгредієнт для використання в схемах для захисту від старіння по догляду за шкірою, оскільки вона діє як хімічний ексфолиант. Коли ми стаємо старше, швидкість перевертання шкіри зменшується. Відлущуючий змушує шкіру відновити швидше, що робить шкіру виглядати молодше, зменшуючи появу тонких ліній і зморшок. Він також вирівнює колір шкіри зменшуючи появу зміни кольору, такі як коричневі плями від пошкодження сонцем і гіперпігментації. Це також допомагає поліпшити зовнішній вигляд шрамів.

Цей тип інгредієнт також використовується в лікуванні акне продуктів через свою вигоди, які ексфолиант тримати пори від отримання перевантаженим – головним чинником у розвитку акне.

На додаток до усуває дрібні зморшки, зморшки і пошкодження сонцем, ефекти нового покоління шкіри стимулює вироблення колагену і еластину в дермі шар шкіри, який знаходиться прямо під верхнім шаром шкіри. Це робить шкіру більш гладкою з підвищеною еластичності шкіри. Він також стимулює вироблення вологи сполучні агенти якого значно поліпшити вологи в шкірі.

Продукти гліколева кислота прийти в багатьох формах, таких як миючі засоби, тонери, колодки, пілінги, гелі, лосьйони і креми. Для товстої шкіри, ви можете розглянути можливість використання більше одного продукту, але для більш тонких або нормальної шкіри, один продукт, ймовірно, зробить. Я рекомендую використовувати гліколевої по догляду за шкірою в миючий засіб, тонер або колодки. Особисто я використовую миючий засіб і колодки вранці, тому що у мене товсті, перевантажених шкіри, які важко відшаровуються.