трав’яні шкіри

Шкіра є по суті найбільшим органом в організмі і виконує безліч життєво важливу роль і як бар’єр і що регулює вплив між зовнішнім світом і контрольованого середовища в організмі.

Тип шкіри різним для різних людей; чутливої ​​шкіри є шкіра, яка жалить легко, особливо під час або відразу після очищення шкіри. Жирна шкіра притягує бруд і бактерії, що може призвести до акне і прищі. Нормальна шкіра також потребує регулярного режимі для здоров’я.

Вода сама по собі в якості миючого кошти не достатньо: видалення бруду та жиру, який прилипає до шкіри утворює важливий аспект очищення. Використання мила в косметичних висушить шкіру і привести до свербіж. Лимон (Citrus Limon) і мед (Meldespumatum) альтернативи милом як лимон видаляє бруд і масло, поки мед має антибактеріальні, антисептичні властивості і запобігає утворенню рубців. Мед все ширше використовується для лікування інфікованих ран і було виявлено, щоб бути ефективним в загальній ранових інфекцій.

Жасмин (Жасмін самбак) забезпечує охолоджуючий ефект через свій гарний нюх ефірні масла і має цілющі властивості, особливо для жирної і чутливої ​​шкіри.

Соняшник (Heydichium зргсаШт) має заспокійливу властивостями і регулярно використовується в якості агента масажу.

Сандалового дерева (Santalum альбом) корисний для полегшення свербіж і запальні захворювання шкіри. Він широко використовується в якості побутового кошти нанесенням пасти із сандалового дерева на шкірі висип і свербіж шкіри.

Carica папайї (папайя) являє собою невелике дерево з прямим і м’які стебло з листям шрами на ньому. Плоди є хорошим джерелом pection. Вона видаляє веснянки і розгладжує шкіру.

Сік лимона багатий джерело вітаміну С. Він захищає шкіру від шкіри від окислювального пошкодження і допомагає в запобіганні свербіж.

Кокосове можна використовувати зовнішньо для пом’якшення губ і в різних косметичних засобів.

Огірки допомагає зберегти шкіру обличчя м’якою, має цілющі і заспокійливу дію на пошкоджену шкіру і надає природний сонцезахисний крем.

Мигдаль відомий своїм в’яжучим ефектом. Вона має глобулін називається Amandin. Він містить фолієву кислоту, альфа-токоферол і цинку, які корисні при шкірних захворюваннях

Apple, фрукти містять B-гліколь, октан-1 ,3-діолу, який є протигрибковим складової. Це зменшує запалення шкіри і допомагає у видаленні мертвих фрагментів шкіри.

Свіжого листя сік Kesharanjana наносяться на шкіру голови для стимулювання росту волосся.

Плід індійський агрус містить найвищу кількість вітаміну С. Його плоди їдкий, охолодження, холодоагент, сечогінний, проносний і використані при підготовці фарб для волосся. Фіксована масло, що отримується з плодів, як повідомляється, мають властивість сприяючи росту волосся.

Є багато натуральних трав доступні, який допомагає нам у догляді за шкірою.