натурального нігтя поради з догляду та засоби захисту

Нігті є важливою частиною нашої руки так, правильний догляд за нігтями необхідні. Чисті і здорові нігті не тільки додати краси в наших руках, але і запобігти багато проблем зі здоров’ям викликані мікробами і бактеріями.

Тендітні нігті дуже поширена проблема, яка в основному через дефіцит заліза. Праска слід приймати в достатніх кількостях. Продукти, багаті залізом печінку, пісне червоне м’ясо, морепродукти, квасоля, соя, сочевиця, цільні зерна, шпинат, ріпа, тофу, овочі, спаржа, петрушка, крес-салат, курка і індичка, горіхи, патока, яєчні жовтки, сухофрукти, такі як чорнослив, родзинки, фініки і абрикоси.

Є ще дуже багато домашніх засобів і корисні поради для догляду за нігтями. У цій статті ми розглянемо декілька простих натуральних нігтів Поради з догляду та засоби правового захисту.

1. Додати столову ложку лимонного соку в стакан води і замочити нігті в цьому розчині протягом декількох хвилин. Тепер промийте їх теплою водою і нанесіть зволожуючий крем. Це корисну пораду для видалення плям від ваших нігтів.

2. Інший корисну пораду, щоб ваші нігті масаж з бавовною, змоченою в лимонному соку і мити їх після кількох хвилин. При регулярному використанні цього засобу, ваші нігті стануть сильними і блискучими.

3. Оливкова олія є одним із широко використовуваних домашнє засіб для ряду рад з краси. Щоб ваші нігті красивими і блискучими, щоденне застосування оливкова олія дуже корисно.

4. Буряк багатий кальцієм і вітаміном D. Добова доза буряк зробить ваші нігті красивими. Також включати інші продукти, багаті кальцієм, такі як молоко.

5. Замочіть ваші нігті в теплій гірчичному маслі протягом 8-10 хвилин. Тепер потріть їх поступово, щоб циркуляція крові в нормі. Це має бути зроблено в день, щоб ваші нігті здоровими і сильними.

6. Не мочіть нігті протягом тривалого часу в будь високої лужної змісту. Це зробить їх пошкодження.

7. Захистіть ваші нігті від барвників, оскільки вони приймають від кольору барвників.

8. Уникайте тютюну, як цвяхи з курців тютюну свій колір.

9. Постійно замочування руки в миючий розчин може викликати роздратування, яке може привести до хронічної інфекції нігтів.

10. Носіть бавовняні рукавички влітку для поглинання поту. Це дозволить запобігти інфекції.

11. Скоротіть свої нігті прямо і не зігнуті. Неправильне різання нігтів, травми ноги і погано сидять взуття може викликати невеликі фрагменти нігтів для розділення по краях і вростати в шкіру.

12. Занурте нігті в теплому оливковій олії протягом 15-20 хвилин через день. Це корисну пораду, щоб зміцнитися м’які нігті.

Copyright © Райан Mutt, Всі права захищені. Якщо ви хочете використовувати цю статтю на своєму сайті або в розсилці, зробіть все URL-адреси (посилання) активними.