міні-підтяжку обличчя останні тенденції в косметичній хірургії

Міні-підтяжку обличчя менш практична, ніж традиційні процедури, але пропонує чудові результати для чоловіків і жінок тільки починає відчувати ознаки старіння на нижній частині обличчя.

Насправді, цей метод є найменш інвазивним як проблемні області ще маленькі і тільки вимагають мінімальних розрізів навколо очей або волосся. Знову ж, типовий кандидат на це чоловік чи жінка після 30-ти або 40-х років прагне підтягнути і згладити проблемні місця навколо підборіддя, носа і рота.

У традиційній процедурі, області обличчя вирізати, повторно скульптурні і зшиті разом боротися ознаки легкої до важкої старіння. Розрізи може поширюватися на передній частині вуха в задню або навіть відправитися в лінії росту волосся в більш крайніх випадках. Це інвазивний до того, що він часто вимагає загальної анестезії і займає від трьох до десяти днів для пацієнта, щоб відновитися.

Тим не менш, міні-підтяжку обличчя набагато швидше і гладше, а косметичним хірургом потрібно буде тільки зробити три або близько того невеликі розрізи навколо проблемних областей. Потім лікар вводить ці розрізи за допомогою спеціальних інструментів, щоб видалити зайвий жир і змінити м’язів, тим самим створюючи більш молодий і пружною вигляд.

І як вже говорилося раніше, тому що там значно менше, різання, рубців або синців, а також загальний час відновлення значно менше, з міні-підтяжку обличчя.

Ще більш привабливим для тих, хто вважає це велика відмінність у вартості між двома процедурами. Традиційна, як правило, з власної кишені рахунок $ 6500. Це включає в себе анестезію, аналізи крові і зборів лікаря. Тим не менш, з новим порядком, гарне обличчя може бути отримана за половину вартості, а середня ціна складає близько $ 3500 в США.

І він може забезпечити ефективні результати тільки одного відвідування офісу. Але, це не може бути для всіх. Ті, хто знаходяться за межами 40 і страждання наслідками серйозного старіння, можливо, буде потрібно більш інвазивних методів.

Крім того, міні-підтяжки обличчя тільки адреси проблемні області на нижній поверхні. З цієї причини осіб, які хочуть підняти очі або гарячі точки на лобі і області скальпа можливо, доведеться шукати більш традиційний підхід до досягнення таких цілей.

І в той час як повна підтяжка обличчя може бути краще для певних умов або, можливо, необхідно в тому випадку вниз по дорозі, це приємно знати, що людина може відвідати лікаря на їх обідню перерву і піти з красивим обличчям практично без болю або рубців.

Це революційна технологія для тих, хто усвідомлює свою зовнішність, проте не можуть дозволити собі розкіш чи фінансів, щоб провести кілька днів або тижнів без роботи, намагаються подолати процедура для обличчя.