курси масажу Альберта

кар’єру в масажною терапії
Якщо ви хочете зробити кар’єру в масаж навчання в Британській Колумбії, ви повинні спочатку провести дослідження з питання норм і правил для практикуючих масаж в провінції. Британська Колумбія є одним з небагатьох провінцій Канади з вимогами до освіти і охорони здоров’я правил нагляду масажистів. Регулюючий орган до професії масажу регулюється коледж масажистів Британської Колумбії. Тільки її члени можуть називати себе “зареєстровано масажист” або будь-які інші описи, яке передбачає, що людина перебуває на обліку в коледжі. Щоб стати членом вам потрібно мінімум 3000 годин або близько трьох років навчання.

Якщо ви практикуєте за рамки коледжу в Британській Колумбії, ви не регулюються як такої. Але, ви повинні бути сертифіковані зокрема масажу в Британській Колумбії. Наприклад, ви можете бути практикуючим шиацу, сертифікованих Aromatherapist, рефлексотерапевт, терапевт Розслабляючий масаж і т.д.

Щоб бути сертифікованим масажистом вам потрібно бути присутнім конкретної програми або курс масажу в Британській Колумбії. Більшість масаж шкіл в Британській Колумбії надати своїм студентам практичний досвід і теоретичні знання, а також надати Вам матеріал з етики і стандартам професіоналізму, і як будувати професійну практику.

виборі школи масажу
Перед зарахуванням в одній з багатьох шкіл масажу в БЦ ви повинні зайняти час, щоб відповісти на питання, які, як техніка масажу (и) ви хочете спробувати, чи хочете ви для лікування захворювань, або надати релаксаційний масаж, чи хочете ви працювати на хіропрактікі офіс або фітнес-клубі або будинку престарілих або фітнес-центру і т.д.

Залежно від відповідей на ці питання ви можете приєднатися до відповідних навчальним центром масаж в до н. Є кілька шкіл, які зосереджені на науково-обгрунтованої медичної моделі або терапевтичного підходу, тоді як інші вчать релаксації і масажу або спа-масаж навчання в Британській Колумбії. Практичний компонент деяких з цих програм може включати навчання шведського масажу, масажне крісло, триггерная терапія, нервово-м’язова терапія, рефлексотерапія або спортивний масаж. Інші школи можуть запропонувати Східної підхід, який включає в себе умови, як шиацу, точковий масаж, рейки, або тайський масаж.

Ваше рішення про те, який масаж ви хочете практика повинна бути заснована на ряді факторів, таких як фінансові зобов’язання, роки навчання, академічні здібності, переконання і цінності і цілі і прагнення.

Шкіл в Британській Колумбії масажу забезпечити теоретичну і практичну курсову, щоб дати студентам всебічну освіту масажу. Вам буде надано безліч можливостей для роботи з фактичними пацієнтів, часто в тому числі охоплення і спільноти.