критий соляріїв що пішло не так

Мільярдів доларів засмаги в солярії промисловості зіткнувся з однією з найбільших проблем торгівлі могли коли-небудь стикатися. Протягом останнього кварталу 2005 року, стаття була опублікована в одному з номерів журналу Американської академії дерматології, що обвинувачені засмаги в солярії салони використання соляріїв та ламп, які випромінюють ультрафіолетові промені, які можуть викликати рак шкіри. Хоча в статті не було засновано на достовірних фактах і не було ніяких доказів в обгрунтування своїх вимог, реакція споживачів на це була жорстокою. Оскільки стаття була опублікована в науковому журналі це дало йому значну вагу, що негативно позначилося на засмага в солярії промисловості. Засмага в солярії асоціації (ITA) пильнував в руки, як вони мали справу з зазором статтю, яка загрожувала то $ 2000000000 промисловості.

У той час, ITA було завзятість, щоб боротися проти затвердження, що засмага в солярії ліжка і лампи не є шкідливими і не ставить користувача на ризик розвитку раку шкіри. Це було тоді. Зараз, більш ніж через чотири роки, криті солярії та лампи вважаються канцерогенами. Поділ досліджень раку Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Міжнародного агентства з вивчення раку (МАВР), підтвердив претензії вищезазначеної статті. Вони знайшли, через ретельне дослідження і вивчення, що соляріїв та ламп дійсно справляють ультрафіолетових променів, які можуть прискорити старіння шкіри і привести до пошкодження імунної системи шкіри, яка в кінцевому підсумку може призвести до раку шкіри.

Подальші дослідження показали, що, тому що засмага в солярії ліжка та лампи виробляють УФ-променів, які спрямовані на шкірі на близькій відстані, вони піддають шкіру в значно більшій концентрації УФ-променів, що робить їх ще більш шкідливим, ніж промені від сонця. Через ці доведених фактів, МАІР класифікував ці пристрої від «ймовірно канцерогенні для людини” на “канцерогенні для людини”. Отже, більше немає сумнівів, що застосування, особливо при регулярному використанні, засмаги в солярії ламп ліжка і погані для вашого здоров’я.

Як і очікувалося, засмаги в солярії промисловість сильно постраждала від публікації цих результатів. Однак, як і більшість успішних галузей, вони вже оговталися від цієї великої аварії. Крім робить соляріїв та ламп безпечніше, вони також фінансувало дослідження, які проклали шлях для успішного впровадження технології автозагара на ринку. Так, сонце засмага лосьйони, креми та спреї, які ви тепер знайти в універмагах і супермаркетах є продуктом еволюції засмаги в солярії промисловості.