знаючи методи відбілювання зубів

Якщо у вас є жовті зуби, то щось зробити, щоб це виправити! Білі зуби досить легко отримати в даний час. Є принаймні 3-х основних способів ви можете зробити для досягнення хороших білих зубів. Від простих відбілювання зубів комплекти в лікуванні вдома, вона пройшла довгий шлях з точки зору ефективності та безпеки. Хоча деякі з цих витрат, щоб зробити це було скорочено, деякі нові методи і раніше коштувати багато, щоб зробити.

По-перше, це на позабіржовому відбілювання комплектів. Вони дешеві і прості у використанні. Будь-яка людина може купити ці набори без необхідності показати фармацевту рецепт на неї. Основний сенс бути дешево робить цей перший крок більшість людей було б зробити, щоб відбілити зуби. Хоча у них є менш концентрований відбілюючий гель, ще можна було побачити деякі результати після використання його протягом декількох тижнів.

По-друге, більш професійне відбілювання комплект, який вимагає, щоб ви відвідувати стоматолога, щоб зробити. Стоматолог першої формує форму з вашої щелепи. Звідти він пошле форму для іншого виробника капи, щоб вони могли зробити капу, яка ідеально підходить для вас. Після того, як стоматолог отримує капу від виробника, він передасть його вам разом з більш концентрований відбілюючий гель.

Останній метод був би в будинку лікування. Там ви б лікуватися в клініці, а не в будинку. Цей процес є більш складним, ніж для професійного відбілювання комплект і ви бачите результат також буде швидше.

Що включає в себе цей метод стоматолог спочатку розглянемо вашу гумку із захисним гелем. Потім він покриває ваші зуби з високою концентрацією перекису. Він також використовувати лазер для прискорення хімічних процесів. Так що це буде проводити швидкий результат серед усіх згаданих методу.

Але для кожного методу, який є в списку, то, безумовно, бути побічні ефекти.

Перш за все, якщо ви робите собі відбілювання зубів, то ви можете більш відбілювати зуби. Це призведе до того, колірний відтінок виглядати неприродно.

Якщо у вас є шпону, або підроблені пломби зуба встановлена, і ті, які не змінять свій колір, навіть якщо ви відбілювати зуби. Тоді загальний капи, яка поставляється з дешевий комплект відбілювання може не поміститися рот, внаслідок чого відбілювача пролитися в рот.

Ще один побічний ефект ми могли б це чутливість зубів. Коли ми відбілювання наших зубів, ми ризикуємо очищення природного мінералу, який покриває пори наших зубів. Це призведе до того, щоб ми були більш чутливі, ніж раніше. Гірше йде справа, коли у вас вже є кілька набір чутливих зубів.