Як позбутися лупи

Якщо у вас є лупа не переймайтеся тим, наодинці зі своєю проблемою. З одним із кожних двох людей у ​​всьому світі, які мають, чи потерпілих лупа в якийсь момент ви, безумовно, не тільки з ним. Лупа є спільною проблемою волосся, яка може трапитися з кожним у будь-який час. Так, це так незручно, але дуже поширена проблема, яка може бути виправлена.

Так які ж причини лупи? Вся наша шкіра з голови до ніг пролити мертві клітини шкіри на щоденній основі, і ми отримуємо абсолютно новий покриття шкіри кожні 28 днів або близько того, але ми навряд чи помітите його.

Наші тіла зіграти господаря до великої кількості мікроорганізмів, як грибки і бактерії, які харчуються на сальні масла, шкіри нашого виробництва. Шкіри голови, зокрема, знаходиться свого роду гриб називається грибом Malassezia. Їх продукти є масла, одержувані при волосяних фолікулів нашій шкірі голови. Так відбувається, коли лупи для тієї чи іншої причини, грибок Malassezia божеволіє і посилює наші голови тому викликає мертву шкіру, щоб пролити набагато швидше. Тому замість того, щоб пролити мертві клітини шкіри голови наших більше місяця пролити процес відбувається протягом двох тижнів і масло, що наші волосяні фолікули виробляють викликати мертвих клітин шкіри кластера разом і утворюють стати лупи. Там не відомі фактори, які викликають це явище з Malassezia гриба і все ще є предметом дослідження.

Лупа може бути незручне стан волосся, які можуть повторитися в будь-який час, навіть з вашим кращим зусиль. Рецидив лупи можна керувати за допомогою належного управління догляду за волоссям. Кращий спосіб тримати в страху пластівців є шампуню волосся щодня, і зупинити грибок Malassezia від збільшення.

Лупа впертим істотою, так що якщо пральна щодня з вашого звичайним шампунем це не зупинить від пластівців стає переважною. Так що ж таке план нападу? Ну найкраща річ, щоб зробити мала б почати використовувати хороший шампунь проти лупи, такі як голова і плечі. Якщо ви шукаєте шампунів проти лупи переконатися, що вони містять такі активні інгредієнти, як піритіон цинку, сульфід селену, саліцилову кислоту або кетоконазол. Але є проблема тут, як Malassezia гриб може виробити імунітет до цих проти лупи шампуні, це, змінивши бренд анти шампунь від лупи принаймні, раз на місяць він максимально збільшать шанс позбавлення від лупи.

Це можна спробувати домашні засоби для миття лупи далеко і тримати його повторення. Але те, що є кращим вважається домашнє засіб для боротьби з лупою. Ну, це оцет, якщо ви можете вірити в це. Змішайте дві чайні ложки оцту з шести чайних ложок води і втирати суміш на шкіру голови, перш ніж лягти в ліжко, а потім обернути голову рушником. Застосуйте ті ж суміш на волосся ще раз вранці після того як ви прокинулися, а потім промити його водою. Якщо ви турбуєтеся запах оцту то не як запах оцту випаровується в кінці кінців.

Одна з речей, які ви ніколи не повинні зробити, це подряпати скупчення лупи нігтями оскільки це викличе невеликі рани на шкірі голови.
На закінчення, лупа незручне стан волосся, але вона піддається лікуванню. Якщо ви миєте волосся правильно пластівці піде.