позбавлення від пігментних плям істини, відкритої

Я був в люті після прочитання про це. Все більше і більше людей втягуватися в неефективних і дорогих видів лікування для виведення плям віку, коли насправді вони можуть бути краще і більш міцного ефекту більш простими методами. Як позбутися від пігментних плям не повинно бути так складно. Яким чином? Давайте з’ясуємо.

Чому відбуваються вікові плями
Для позбавлення від пігментних плям ефективно спочатку ми повинні знати, чому вони відбуваються, і тоді ми зможемо обговорити оптимальні рішення для них. Основною причиною формування віку місце є надмірним впливом сонця. УФ-промені сонця викликають вироблення меланіну в шкірі, щоб збільшити (меланін пігмент, який надає нашій шкірі його тіні – більше меланіну означає темніше шкіри). Коли меланін концентрується отримує в будь-якому місці шкіри, темно-коричневі плями утворюються там, яку ми знаємо як вікові плями або печінкові плями.

Інші Фактори, що сприяють вікові плями погане харчування, малорухливий спосіб життя і куріння.

Там, де люди йдуть погано
Лікування, як кислотний пілінг, заморожування і лазерного лікування набувають все більшої популярності в якості методів видалення пігментних плям. Є ряд проблем, пов’язаних з цими процедурами:

1), як ці процедури роботи шляхом руйнування клітин шкіри в області вікових плям. Хоча це дійсно видаляє плями, це може також залишити шрами і білі лінії, як побічний ефект.

2) Вони акцентувати увагу тільки на видалення плям, і нічого не робити, щоб лікувати причину плям. Це означає, що ви повинні пройти такий же режим, знову і знову, як ви продовжувати розробку нових пігментних плям.

3) вони є дорогими. Якщо ви вважаєте, що вам потрібно це лікування на постійній основі, ви можете побачити, що загальна вартість буде непомірно висока.

Рішення

Оптимальне рішення для позбавлення від пігментних плям повинно мати два напрямки стратегію, яка дбає про існуючі плями і запобігає нові формувалися. Ось як:

Попередження виникнення нових місце
Деякі основні запобіжні заходи може легко подбати про це. Застосувати сонці екран за 15 хвилин до виходу на сонце. Екран ЗС повинні мати SPF щонайменше 15 і повинен бути широким спектром одна – володіють здатністю блокувати UVA і UVB променів.

Носіть сонцезахисні окуляри та оправи широкі капелюхи, коли виходити на вулицю. Це захистить ваше обличчя від прямих сонячних променів. Об’єднайте це з збалансованої дієти, що містить велику кількість свіжих фруктів і овочів, і ви можете легко запобігти вікові плями, що з’являються на шкірі.

Видалення існуючих місць
Вам не потрібні будь-які фантазії процедур для позбавлення від пігментних плям. Просто нанесіть природний освітлення шкіри крем, і плями зникнуть легко. Подивіться на наступні інгредієнти в хороший крем:

1) CoQ10 є ефективним антиоксидантом і захищає шкіру від пошкоджень, викликаних вільними радикалами. Він також імітує виробництво колагену в шкірі і допомагає зберегти її пружною і гладенькою.

2) Extrapone Nutgrass Коренева пригнічує вироблення меланіну в шкірі і видаляє пігментні плями.

3) вакаме зберігає шкіру здорової, надаючи різні мінерали і вітаміни для неї. Вона також захищає шкіру від ультрафіолетових променів сонця.

Покладіть це на тест відразу. Візьміть основні запобіжні заходи і знайти хорошого освітлення шкіри крем, щоб піти з цим. Як позбутися від пігментних плям легко, як тільки ви знаєте, як.