врослі видалення волосся – що може бути зроблено про це

Як позбутися від волосся на тілі також включає виявлення спосіб видалити цей свербіж, врослі волосся дратують. На жаль, ви не можете видалити їх за допомогою гоління або крему для видалення волосся, необхідно використовувати пінцет. Врослі волосся повинні бути акуратно видалена, щоб витягнути його, не порушуючи його, або ви будете страждати, що свербіж назавжди. Іноді ви повинні бачити професіонала, щоб переконатися, що ваші врослого волосся повністю видаляється.

Врослого волосся розвивається, якщо волосся видаляються неправильно. Це відбувається з частими гоління; гоління викликає шкірні удари і волосся росте назад в фолікул або вбудовується всередину вашої шкіри. Це може бути ніжним дотиком, розвивати гною по площі, і привести до легкої до сильного болю. Часта поява в тому ж районі може викликати струпи і шрами.

Це може трапитися по лінії бікіні, пахви, і підборіддя – в будь-якому місці, де тіло голити. Це дуже важливо, що належне метод. Гострий кінчик пінцетом є кращими.

Щоб зняти це, ви повинні бути терплячими і нападу у кожного волосся ретельно, щоб видалити його повністю стерильним пінцетом, щоб запобігти інфекції. Там буде пекло платити якщо волосся перерв і якщо нитка залишається в пастці під поверхнею шкіри.

Нормальна видалення волосся на обличчі, ногах та інших областях може бути відносно простим, але видалення врослого волосся вимагає великого терпіння. Іноді це може бути краще, щоб шукати професіонала, який може переконатися, щоб виконати завдання правильно, особливо для областей, які можуть бути важко дістатися.

Видалення волосся врослого готується

Перед тим, як почати роботу на видалення вашого врослого волосся, нагрійте області з теплою мочалкою або прийняти теплу ванну. Це дозволяє вашій шкірі, щоб пом’якшити і пори, щоб відкрити, що робить його легше видалити врослі волосся. Дотримуйтесь цього з легким пілінг, щоб видалити мертву шкіру і видалити всі залишки, які можуть викликати роздратування. Якщо ваша шкіра надто чутлива або заражених, уникнути цього кроку, щоб запобігти подальшому пошкодження шкіри.

Відтягніть шкіру гладкою, щоб краще бачити область з врослого волосся. Кожен врослого волосся вимагає терпіння і уваги, щоб видалити його повністю. Коли ви закінчите, подивіться площею більше для будь-якого залишився волосся, і не забувайте голитися у напрямку росту волосся, щоб допомогти запобігти врослі волосся від повернення. Тампон області з м’яким дезинфікуючим засобом або протизапального препарату, коли ви закінчите.

Для важкодоступних важкодоступних районах, таких як спину, той же препарат робиться. Хтось ще, щоб видалити врослі волосся на спині слідуючи тій же заходів обережності, щоб запобігти зараженню і подальше спалах врослого волосся. Врослого волосся не може бути попереджено.

Кожен, хто голить доведеться мати справу з врослі видалення волосся в той чи інший момент, чоловіки і жінки, як. Насправді, будь-який, хто голить буде мати деякі врослі волосся, щоб мати справу з. Якщо ви маєте справу з цим у вашому власному будинку або перейшовши в салон, не забудьте використовувати правильні інструменти і не поспішайте.