Genioplasty хірургічних та нехірургіческіх рішення косметичних проблем підборіддя

Якщо ваш підборіддя відступає або зміщене, ви можете розглянути переживає простих хірургічних або нехірургічних процедур для усунення проблеми. Є кілька варіантів, кожен з яких має свої унікальні переваги.

Консультації з досвідченим пластичним хірургом допоможе вам визначити, який найкращий підхід до вашим конкретним обставинам є.

нехірургіческіх підвищення
Це неінвазивний варіант використовує введення філерів, щоб сформувати і заповнити підборіддя як хотілося б. Ін’єкції зайняти від десяти до двадцяти хвилин, щоб керувати і пацієнти можуть повернутися додому в той же день.

Ви, ймовірно, відчувають деякі синці, ніжність і області ін’єкції може відчувати опухлими протягом декількох днів після отримання лікування. Тим не менше, немає ніяких рубців пов’язано, і дуже невеликий ризик інфекції – тільки не забудьте відвідати лікаря, якому можна довіряти і знати, щоб мати високі стандарти гігієни.

Деякі лікарі, які виконують ін’єкцій для підвищення цілях стверджують, що вони мають більший контроль над формуванням підборіддя і загальний результат лікування. Деякі ін’єкції необхідно повторювати після одного року, а також є постійні версії.

Genioplasty: хірургічне підвищення
Genioplasty включає хірург робить невеликий розріз або внутрішньої частини рота або на зовнішній стороні нижньої частини підборіддя. Імплантат може бути введений, щоб забезпечити бажаний результат, або невеликий шматок кістки можуть бути видалені, повторно розташовані, і утримується на місці з крихітних апаратних металу.

Ваш лікар буде мати можливість обговорити плюси і мінуси обох варіантів і визначити, який найкращий шлях для вас, щоб прийняти це.

Ця опція є постійним, і процедура зазвичай займає до двох годин. Ви також можете мати інші процедури зроблено в той же час, такі як ринопластика або лицевої хірургії ліфта.

Після операції ви повинні бути в змозі повернутися додому в той же день. Синці, біль і ніжність є загальними і можуть тривати кілька днів чи кілька тижнів, в залежності від людини.

Деякі люди відчувають поколювання або оніміння відчуття в губи або області щелепи, який пішов з плином часу. Ви повинні будете дотримуватися дієти рідин і м’яку їжу, поки місце розрізу не загоїться, щоб запобігти інфекції.

Незалежно від типу процедури ви виберете, це завжди важливо, щоб забезпечити Вам вибрати лікаря, з яким ви відчували себе комфортно і кого ви знаєте, має хорошу репутацію для типу процедури ви розглядаєте.

Косметична хірургія та лікування являють собою інвестиції, а не тільки фінансово – ви ставите своє здоров’я і зовнішній вигляд в руках когось іншого. Переконайтеся, що ви йдете в ваше призначення добре інформовані, задавати багато питань, а також обрати лікаря, який є надійним, доступним і відповідальним.