флакони для парфумів, як спокусити аромати вони містять

Чому флакони для парфумів чарувати і спокушати нас? Запах, що пляшки містять, реальний приз але пляшки спокусити себе з їх форм і кольорів. Що таке флакон парфумів? Ми просимо свого роду екзистенційний питання. Це зовні заявою про те, що духи. Духи або аромат звертається до нюху, але флакон духів звернень на дотик і зір.

Нових парфумів Nina Ricci “Nina”, з його рококо рожевих відтінків і пляшки у формі серця, підкуповує. Парфуми, як кажуть, для молодої жінки, дивлячись на подив і пригод і в формі серця пляшка з рожевим відтінком є ​​частиною всієї аури і досвіду. Духи досвід і Nina Ricci спробував створити повний досвід з його у формі серця пляшка дух.

Nina Ricci є частиною довгого ряду виробників, які звернулися в зір і зв’язок зі своєю пляшки духів. 1925 духи Guerlain Shalimar в ще чарує як і Ангел в Mugler. Парфумерія традиційно є предметами розкоші. Вони цінні подарунки і флакон духів є невід’ємною частиною цієї розкоші. ‘Mitsouko, духи Guerlain 1919, а також оригінальні Lanvin Arpege 1927 пляшки та інші відомі пляшки духів. Вони показують важливість флакон духів як частина повного досвіду розкоші, що духи дає жінці.

Чому флакон духів так важливо? Флакон парфумів звертається до внутрішніх пошук жінки до розкоші, гламуру і гру зваблювання. Дорогі парфуми це справжній подарунок від чоловіка до жінки. Він як і раніше розглядається в якості кінцевої подарунок і так цілий пакет важливих; пляшки, а також аромат всередині.

Флакони може перетворитися на цінні речі. Інші пляшки деякі помітні комерційні духи Beyond Paradise, Аромати Есте Лаудер 2003 Cabochard від Parfums Гре (1959), Bellodgia від Caron (1927) і Un Homme Налийте від Caron (1934).

“Beyond Paradise, 2003 парфуми від Estee Lauder, з його захоплюючою кольорів веселки, викликають почуття таємниці. Кольори не чуттєвим. Існує класицизму і стриманість у кольорах і пробки теж майже приховані в акуратній циліндричної форми пляшки. Цей флакон парфумів з його благодаттю в дизайні готує нас до запах всередині. Флакон парфумів спокушає нас своєю формою і дизайном, а потім є сам аромат! Всі розкіш та омана тут. Beyond Paradise є прикладом важливості хорошого дизайну для парфумерних флаконів.

Міс Діор Dior Cherie, з іншого боку, має легкий повітряний вигляд кокетливим. Зверніть увагу на цибулю також і просторі рожеві відтінки. Якщо жінка хоче відчувати себе світло і сексуальні і барвисті, Miss Dior Cherie по цій жінці. Його площа контейнера, пройняті світлом рококо рожевим відтінком, має певну “дивитися”. Можна сказати, що духи “дивитися” і це пов’язано з флакон духів. Miss Dior Cherie має легкий і повітряний вигляд і цибулю теж! Ми знаємо, що цей парфум відноситься до іншого типу жінок або іншому настрої, ніж Arpege Lanvin або Shalimar Guerlain автора.

Флакон парфумів є ключовим до того, що всередині, і це говорить нам про духів. Парфумерія прагнуть захопити настрої і почуття. Деякі духи спрямовані до романтики і її грайливу бік, інші до таємниці і відгуку. Флакони в деякому роді є відчутну частину духів, як аромат нематеріальні.