розчарування у зв’язку з глибокими зморшками лоб

Чи замислювалися ви, чому у вас є ці глибокі зморшки чола, які просто відмовляються йти? Це загальна проблема, що більшість з нас доводиться стикатися з віком. Наша шкіра починає провисати послабити і в місцях. Давайте з’ясуємо, що ми можемо зробити, щоб повернути його назад.

З віком здатність нашого організму виробляти колаген та еластин продовжує знижуватися. Ці два білки важливе значення для підтримки нашої шкіри гладкою і пружною. Їх дефіцит призводить до шкіри, щоб стати вільним і зморшки і глибокі зморшки чола також починають з’являтися.

Ясно Вирішення цієї проблеми полягає у збільшенні вмісту колагену в шкірі. Що не так ясно, є те, що кращий спосіб зробити це. Чи є Ботокс шлях? Є ін’єкції колагену краще? Це де більшість людей поїздку і зробити неправильний вибір.

Ботокс не що інше, як розрив стопорне пристосування для приховування зморшок у вашій шкірі. Це припускає введення ботокса – який є токсином – у м’язи обличчя. Це тимчасово паралізує м’язи і надає особі розслаблений вигляд. Зморшки стають менш вираженими в результаті.

Погана частина – ефекти ін’єкції починають зношуватися через кілька місяців. Тоді ви повинні пройти дороге лікування знову. Це також піддає вас ризику побічних ефектів, як синяки, біль і двоїння в очах.

Ін’єкції колагену, хоча і не так шкідливо, як ботокс, все ще тільки тимчасове рішення. Колаген вводиться в шкіру є синтетичним, яка не належним чином інтегрувати з природної структури колагену шкіри. Отримані результати також слабкі і не триватиме довго.

Щоб ефективно піклуватися про глибокі ліній і зморшок чола, необхідно природно підвищення колагену в шкірі.

Це можна зробити, використовуючи натуральні інгредієнти, як Cynergy ТЗ. Це витяг з вовни овець Нової Зеландії є дуже ефективним на підвищення колагену і еластину вміст у шкірі. Він також є сильним антиоксидантом і захищає шкіру від дії вільних радикалів.

Масло авокадо інше природне речовина, як було показано, значно збільшити вміст колагену в шкірі. Це також дуже ефективний зволожувач і зберігає шкіру м’якою і еластичною.

Легко поринути в маркетинговій галасу і пройти дорогою і небезпечною процедури. Тільки будьте обережні і вибирайте мудро – видалення глибоких ліній і зморшок чола не так вже складно.