нотатки на мінеральні основи макіяжу

Настав час нанести макіяж мінеральні основи. Як ви це робите? Це в значній мірі так само, як, як би ви застосувати будь-який макіяж.

По-перше, потрібно підготувати шкіру. Вимийте обличчя з ніжним миючим засобом, використовувати трохи тонера і нанесіть зволожуючий крем. Дозволити це зволожуючий крем, щоб бути повністю всмоктується (зазвичай близько десяти хвилин).

Потім застосуйте пір мінімізатором, грунтовки або консилер. Це полірує поверхню шкіри.

Потім застосуйте основу мінеральної косметики. Використовуйте або порошок щіткою або губкою, залежно від того, скільки особи покриття вам потрібно.

Опустіть аплікатор – або щіткою або губкою, у фундамент. Натисніть на надлишок від краю контейнера. (Якщо ви любите, налити трохи порошку в окрему ємність – можливо, банку кришкою, так що ви не будете використовувати занадто багато.)

Почніть із зовнішнього краю вашого обличчя і працювати всередину, використовуючи кругові рухи, щоб застосувати підстави – за допомогою одного шару часу. Якщо ви наносите дуже багато, просто витріть з надмірним тканини.

Це займе час, щоб дізнатися, як застосувати макіяж належним чином. Залежно від того, як ви застосуєте його, вигляд може бути зовсім іншою. Ви насправді не “пил” вашої шкіри з порошком, але насправді “полірування” Це – що допомагає йому дотримуватися масло в шкіру. Чим більше ви позитивний ефект, тим важче шаром косметики. Це займе практиці освоїти правильну техніку.

І, нарешті, застосувати параметр порошком. Ви, безумовно, помітите різницю в кілька годин, якщо ви не використовуєте сетера. Мінеральні Veil, по BareMinerals, є популярним такий сетер, який можна використовувати з будь-який макіяж основи мінералу.