виглядає чудово зі здоровими волоссям

Ваше волосся ваші найпомітніші риси на перший погляд. Бережи його і він буде сяяти для всього світу, щоб оцінити. Не всім потрібні дорогі види лікування, або візитів в перукарню, щоб керувати своїм волоссям професійно. Там з багато ви можете зробити самі.

Для блискучі, здорове волосся думати в першу чергу про те, що ви берете в ваше тіло. Ваше волосся насправді лише один з аспектів того, що ви перебуваєте всередині. Збалансованим, поживна і здорова дієта буде робити більше, щоб піклуватися про вас волосся, ніж будь-який шампунь або кондиціонер. Ви повинні пити щонайменше вісім-десять склянок води в день теж, волосся частково водою, тому не дозволяйте вашим піти пити!

Спробуйте висохнути на повітрі вас волосся по можливості при кімнатній температурі після використання м’який рушник, щоб ввібрати зайву вологу, але не терти. По можливості не використовуйте сушіння феном, праски, щипці для завивки або будь-який тип гарячі ролики. Висока температура нагріву зробить ваші волосся ламким і пошкодженими протягом довгого часу. Природним шляхом, як правило, кращі.

Уникайте пошкодження волосся за допомогою правильного виду гребінець. Розчісувати мокре волосся з широким гребенем, розчісуючи з кінця в корені, і уникаючи дотику до кореня. Спроба Detangle мокре волосся з жорстким сталевим гребенем може зробити багато шкоди.

Посічені кінчики, або trichoptlosis можна уникнути, приймаючи невеликі ділянки вашого волосся і ретельно їх скручування в ніжному русі вниз. Посічені кінчики будуть стирчати. Завжди використовуйте Шарт ножицями акуратно вирізати кручена розділі, але не наскрізь, видалити пошкоджені частини і залишити красивих природних шаруватих погляд. Відріжте приблизно стільки ж кожного разу з кожної поворот збалансувати зовнішній вигляд.

Часто втрата волосся може бути сповільнено або навіть іноді зворотне, застосовуючи кілька простих методів, хоча вони не можуть вплинути на основне захворювання. Біотин може допомогти для відновлення волосяних фолікулів. Ви можете змішати банани з медом або йогурт і знежирене молоко, і пити його щодня. Добавки, такі як вітамін В6, цинк і побачив Palmetto може допомогти теж. Також усунення стресу і отримати багато спати може допомогти ваш загальний стан здоров’я, а також ваші волосся.

Більшість жінок і деяких чоловіків, які зациклені на наших волосся, будь ми старий чи молодий. Першим кроком буде піклуватися про ваше здоров’я і ваше волосся будуть відображати, що турботи та уваги. Ваше волосся може бути важливою частиною вашої самооцінки, якщо ви ставитися до нього добре.