Підтяжка обличчя є новий гнів у пластичній хірургії

“Це мій п’ятидесятих день народження. Я не проти старіння, але я хотів би віці красиво” було бажання Беверлі Хіллз підтяжку обличчя пацієнта, Клара якій щойно виповнилося 50 в цьому році. “Підтяжка особи це те, що я планую розглянути”, вона вигукнула момент вона помітила цих тонких ліній поряд з нею очима! Це почуття дуже поширене вираз, особливо серед жінок, які вважають, що вони ніколи не повинні йти на компроміс зі своєю зовнішністю.

що підтяжки обличчя?

Підтяжка обличчя або рітідектомія це кращий спосіб звернути назад ознаки старіння. Це хірургічна процедура, щоб зменшити зморшки і поліпшити зовнішній вигляд вашого обличчя.

Ми використовуємо наші м’язи обличчя протягом багатьох років, щоб виразити себе. Через їх знос, як ми старіємо, наша шкіра починає втрачати свою еластичність. У результаті те, що ми залишилися з є зморшки й провисання шкіри обличчя. Під час процедури, надлишкові жирові відкладення шкіри видаляються, а м’язи посилені, щоб дати вам молодий вид.

якого типу підтяжки обличчя ви хочете?

Число людей вибирають для цієї процедури виросла, і вона стала настільки популярною, що тепер у вас є різних типів на вибір. Типи:

* Стандартне підтяжка обличчя: Ця типи фірм до нижньої щелепи м’язи обличчя і шиї. Вона видаляє зморшки, а також піднімає куточки рота.

* Середній підтяжка обличчя: Цей тип націлений на куточках очей, носа і рота.

* Міні підтяжка обличчя: Це нова техніка, і це мети, щоб виправити ніс складки і шиї.

* Тема підтяжка обличчя: Цей різновид допомагає в зміні ранніх ознак старіння. Це виправляє незначні провисання. Основною перевагою цього сорту є те, що вона не займає багато часу. Навряд чи має годину або два, щоб завершити процес.

підготовка перед операцією

Ви повинні слідувати певні речі перш, ніж піддатися цій операції. За два тижні до, ви повинні кинути палити, прийом деяких лікарських препаратів і дотримуйтесь перед операцією вашого хірурга керівних принципів. Ви повинні переконатися, що ви вжили заходів для хорошого післяопераційного догляду.

зрозуміти можливі побічні ефекти

Якщо ви вирішили піти на будь-які операції, ви повинні бути готові до можливих побічних ефектів, а також. Відразу після операції, Ви можете знайти ваше обличчя опухлим. Не хвилюйтеся, як вона є частиною процесу загоєння. Набряк спаде через кілька днів, коли ваше тіло починає зцілення себе. Так само, як набряки, ви також можете помітити деякі синці і рубці. Вони залишаться рожевими протягом декількох днів, а потім почати зникають самі по собі, як ваше тіло починає зцілення.

Беверлі-Хіллз підтяжку обличчя пацієнта, Мішель, повідомляє, що пацієнти не забудьте запитати вашого хірурга для детального пояснення можливих побічних ефектів. Вона каже, що завжди краще бути готовим, ніж бути за неприємний сюрприз.

Підтяжка обличчя для чоловіків

Чоловіки також стікаються в косметичних хірургів, так як підтяжки обличчя не призначений тільки для жінок. Чоловіки хочуть, щоб виглядати красивою, щоб конкурувати з їх красивими кращої половини навіть як вони перетворюють старі. Порядок та інструкції залишаються тими ж для них. Єдина відмінність полягає в розріз типу. Оскільки чоловіки мають більш коротке волосся, приховуючи розріз шрами стати трохи важким, оскільки в порівнянні з жінками. Так чого ж ви чекаєте? Отримати оновлюється; виглядати молодше і розслабленим, вибравши повернути час назад з підтяжки обличчя.