як знайти пластичного хірурга в Лос-Анджелесі

Якщо ви шукаєте ідеальний Лос-Анджелесі збільшення грудей, ліпосакція, підтяжка живота, носа, або все вище, знайти правильний пластичного хірурга, безумовно, найважливіший перший крок. Можливо, ви бачили новини про поганий коли пластична хірургія буває з хорошими людьми. Можна подумати, що якщо “доктор” у питанні робить удома, і не схоже, мати офіс в будь-якому місці, ви не можете довіряти йому з таким серйозним процедурам. На жаль, лікарі, які не мають ліцензій, некваліфікованих і недосвідчених ще, здається, піти з “Ботокс сторін» та інші не менш хитрий плани пластичної хірургії. Використовуйте свій здоровий глузд, люди. Лос-Анджелес косметична хірургія є не те, що слід приймати всерйоз, чи бути зроблено під місцевою анестезією в кухні когось.

Коли по магазинах навколо для правої Лос-Анджелесі косметичного хірурга, ви хочете, щоб зосередитися на кількох конкретних аспектів, таких як освіта, сертифікати, успіху, послідовність, якість персоналу і приміщень та ін Однак знайти хорошого якості Лос-Анджелесі пластичний хірург основному зводиться щоб поєднання таланту і досвіду.

Багато хірурги навичок заздалегідь з їх досвідом. Чим більше пацієнтів, яких вони є, тим більше процедур, які вони виконують, і чим більше процедур, які вони виконують, тим більше досвіду вони набувають. Переконайтеся, що ваш хірург бачить пацієнтів регулярно, і подивіться на фотографії результатів. Там повинно бути кілька узгодженості там. Якщо хірург має тільки кілька фотографій, щоб показати вам, він не може бути хорошим показником його або її досвіду.

Іншим важливим чинником є ​​місцем вашого центру Лос-Анджелеса пластичної хірургії та анестезії провайдера. Кращі пропозиції є або приватні, акредитовані хірургічний центр, або центр амбулаторної хірургії амбулаторно. Два інших варіанти настройки не є акредитованим приватним об’єкті або в лікарні. Ці настройки не рекомендується, тому що немає ніяких стандартів контролю якості в неакредитованих приватних установ, лікарень і середовищ, в яких ризик зараження високий.

Такими є лише деякі з факторів, які необхідно враховувати при виборі правильної Лос-Анджелесі пластичного хірурга для вас. Ви повинні бути в змозі запланувати консультацію з лікарем-перше, для того, щоб отримати уявлення про те, хто він / вона є, їх акредитації і досвід, співробітників і службових параметрів, а також бути в змозі говорити через ваші питання і побоювання з приводу процедури, які ви маєте на увазі. Деякі хірурги мають більше досвіду в ринопластиці, деякі з них більше досвіду в ліпосакції. Важливо, що ваш лікар надасть Вам всі відповіді, які ви шукаєте, а також середовища, в якій ви відчуваєте себе комфортно і зручно.